Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Полтавщина отримає понад 36 млн грн на придбання шкільних автобусів

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл коштів з державного до місцевих бюджетів на придбання шкільних автобусів у 2024 році. Зокрема, розподілено 1 мільярд гривень для 22 областей, – повідомляє сайт МОН України.
Завдяки субвенції та співфінансуванню з місцевих бюджетів вдасться закупити понад 500 автобусів. Громади зможуть довозити дітей до більш безпечних територій у школи з укриттями. Для забезпечення прав на якісну освіту дітей з особливими освітніми потребами МОН рекомендує кожній громаді мати щонайменше один спеціальний автобус.
Полтавська область на придбання шкільних автобусів отримає з державного бюджету понад 36 млн грн. «Комфортний і сучасний транспорт закуповуватимемо спільно з громадами, за співфінансування з місцевих бюджетів, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – Шкільні автобуси – одна зі складових доступу до якісної освіти. Спільними зусиллями забезпечуємо належні умови для навчання дітей».

Полтавський ТЦК відкрив мобільну «гарячу лінію»

З метою покращення комунікації з громадськістю та оперативного реагування на проблемні питання Полтавський обласний ТЦК та СП запустив нову мобільну лінію. Про це йдеться у повідомленні Полтавського обласного ТЦК на сторінці у Facebook.
Відтепер кол-центр Полтавського обласного ТЦК та СП працюватиме за номером телефону (066) 032 89 24.
«Переконані, що залучення номера мобільного зв’язку допоможе оперативніше відповідати на дзвінки та приймати необхідні рішення», – йдеться у повідомленні.
«Гаряча лінія» призначена для усіх, хто стикається з протиправними діями військовослужбовців ТЦК та СП, має питання щодо мобілізації та військового обліку у своєму регіоні.
Для вирішення питань на вищому рівні працює гаряча лінія командування Сухопутних військ ЗС України: 0 800 301 937.

У 2027 році ДТЕК розпочне будівництво Полтавської ВЕС вартістю $976 млн

За інформацією прес-служби ДТЕК, компанія вже отримала технічні умови на підключення до енергосистеми України Полтавської вітроелектростанції та веде переговори з власниками землі на необхідній для будівництва території для подальшого розміщення п’яти підстанцій 330 кВ та вітротурбін. ВЕС планують будувати на території Глобинської громади.
На сьогоднішній день найпотужнішою ВЕС в Україні є Ботієвська (200 МВт), що знаходиться на окупованій території Запорізької області. Станція також належить ДТЕК.
Як зазначили у ДТЕК, серед переваг вітроенергетики: швидкість будівництва, розосередженість турбін та пік генерації у період найбільшого попиту: з початку осені до кінця весни.
Заступник гендиректора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей упевнений, що вітроенергетика має стати основою для відновлення енергетичного потенціалу України найближчими роками.
Загальний обсяг інвестицій у будівництво Полтавської ВЕС ДТЕК оцінює у $976 млн, але $638 млн із цієї суми розраховує залучити як кредитне фінансування.

Поділися:

Добавить комментарий