Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр

Тільки в 3 райдержадміністраціях – Диканській, Машівській та Хорольській робота з виконання антикорупційних заходів проводиться в повному обсязі. Також на належному рівні забезпечено організацію і виконання комплексу основних антикорупційних заходів у Глобинській, Гребінківській, Кобеляцькій, Миргородській, Новосанжарській, Оржицькій райдержадміністраціях. Про це під час розширеного засідання колегії Полтавської ОДА розповіла головний спеціаліст відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з ОДА Аліна Діденко.
Водночас у деяких райдержадміністраціях антикорупційні заходи проводять не в достатній кількості, або вони зовсім відсутні. Наприклад, у Миргородській та Козельщинській – упродовж першого півріччя не провели жодного навчання з питань антикорупційного законодавства серед державних службовців. А співпрацю із засобами масової інформації необхідно активізувати у Великобагачанській, Карлівській, Котелевській, Кременчуцькій, Миргородській, Чутівській райдержадміністраціях.
***
Уряд продовжив дію постанови № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» до 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення схвалене на засіданні Уряду у четвер, 26 липня. Відповідно до документа ціна на газ для населення залишається незмінною.
Нагадаємо, питання ціноутворення на газ для населення є однією з ключових тем переговорів України з Міжнародним валютним фондом. Переговори наразі тривають.

Поділися:

Добавить комментарий