Інформаційний кур’єр

Інформаційний кур’єр КВБЗ

На порядку денному – план вересня

Колектив заводу успішно виконав план за серпень поточного року. Підприємство демонструє хороші показники і за всі вісім місяців 2019-го. Темп до відповідного періоду минулого року становить понад 150 відсотків.
Усі цехи також виконали завдання. Про це розповів директор виробництва Сергій Мельник. На його думку, вересень обіцяє бути непростим. Заплановано виготовити близько 400 вантажних вагонів, серед них – зерновози, вагони для перевезення міндобрив, глуходонні вагони. А також – запасні частини, пасажирські вагони, замовлення метрополітенів та іншу продукцію, виконати і продовжити деповський ремонт поїзда локомотивної тяги, складання дизель-поїзда.

Всяк у своїй справі мастак

Станом на п’яте вересня поточного року велика родина Крюківського вагонобудівного налічує 6012 працівників. Спектр професій, представники яких трудяться на заводі, дуже широкий: від бетоняра й кухаря до інженера-конструктора й директора за напрямом. Когорта робітників найчисельніша – 4253, серед них задіяні безпосередньо на виробництві 2117, інші виконують допоміжні роботи та навчаються робітничого ремесла.
Найчисельнішою професійною групою є електрозварники. Їх на заводі 515. На другому місці – слюсарі: зі складання металевих конструкцій – 272, механоскладальних робіт – 265, ремонтники – 93, інструментальники – 74, електромонтажники – 68. Третє місце за кількістю на підприємстві посідають машиністи крана – 168.
Ці та інші посади обіймають і чоловіки, і жінки. Так, станом на 5 вересня на КВБЗ працюють 3662 чоловіки та 2350 жінок. Керівників у колективі 614, спеціалістів – 1077, службовців – 68. Середній вік працівників акціонерного товариства – 43 роки.

Заохочення з нагоди ювілею заводу

Враховуючи успішну роботу колективу протягом восьми місяців, гарні фінансові результати, відповідно до «Положення про винагороду працівників КВБЗ за досягнення високих результатів у господарській діяльності за підсумками роботи за рік» правління та наглядова рада вирішили напередодні ювілею заводу виплатити працівникам премію у розмірі середньомісячного фонду заробітної плати з коефіцієнтом 1. Також згідно з положенням заводчани отримають до свята премію, що виплачують до Дня машинобудівника.
Підготовлено святковий наказ про заохочення, а в ньому – понад 500 прізвищ кращих працівників, які отримають почесні грамоти, подяки та інші види нагород.

Гостинці для юних славутян

У заводської молоді є добра традиція – у перші дні вересня приходити в гості у підшефний дитячий психоневрологічний санаторій «Славутич», щоб привітати дітей, які перебувають там на реабілітації, з початком нового навчального року. Цих візитів завжди з нетерпінням чекає малеча, адже знає, що вагонобудівники ніколи з порожніми руками не приходять. І гостинці принесуть, і розважать.
Цього разу група заводчан завітала до закладу із купою подарунків та яскравою розважальною програмою. Щоб свято стало можливим, свої добровільні пожертви зробили працівники усіх заводських підрозділів. Хто здав кошти, а хто власноруч купив канцелярські товари і передав їх дітям. Загалом на заводі було зібрано 11,5 тисячі гривень.

Для лікування заводчан – нова електробіологічна установка

У рамках підготовки до відзначення 150-ліття багато змін відбулося на підприємстві, зокрема вони торкнулися будівель та споруд низки підрозділів. Серед них – і приміщення медпункту лікувально-діагностичного центру,
Для фізіотерапевтичного кабінету центру завод придбав апарат імпульсної магнітотерапії «Dimap V Arduino».
«Його використання в комплексі з іншими дозволить значно підвищити лікувально-профілактичний ефект, – сказала медична сестра з фізіотерапії Світлана Кісельова. – Ця електробіологічна установка сприяє розширенню кровоносних судин, розслабленню гладких м’язових тканин, полегшенню больових відчуттів, зменшенню набряків, активізації протизапальних систем організму». Від моменту введення в експлуатацію нового апарата курс імпульсної магнітотерапії вже отримали більше сорока вагонобудівників.

“Ви виготовляєте суперпродукт!”

П’ятого вересня профком підприємства приймав гостей – представників німецької галузевої профспілки IG Metall. Разом із ними до нас завітали голова Полтавської обласної ради профспілок Леонід Вернигора, його заступник Ганна Таргаєва та голова ради обласної профспілки підприємств машинобудування і металообробки Валерій Пухай. Також участь у зустрічі з гостями взяли представники профспілкової організації «Машметал» Кременчуцького сталеливарного заводу.
Традиційно голова профкому ПАТ «КВБЗ» Віталій Хилобоченко ознайомив гостей з історією та сьогоденням підприємства, розповів про діяльність профспілки. Далі відбулася зустріч голів профспілкових організацій підрозділів зі своїми колегами з Німеччини. Потім у форматі запитання – відповідь відбувся своєрідний обмін інформацією та досвідом, пошук точок дотику в організації діяльності профспілок різних країн.
Після екскурсії виробничими корпусами, зокрема пасажирського вагонобудування, гості висловили своє захоплення потужностями й можливостями підприємства: «Ви виготовляєте суперпродукт! Із нагоди 150-річчя бажаємо, щоб завод розвивався й надалі, продукція була затребуваною, здійснилися всі плани та задуми щодо поліпшення умов і рівня оплати праці трудівників».

Подарунок ветеранам заводу

До 150-річчя підприємства отримають подарунки не лише працівники заводу, а й усі його ветерани, які перебувають на заслуженому відпочинку. Заводським пенсіонерам виплатять по півтисячі гривень. Таке рішення ухвалив президент акціонерного товариства Володимир Приходько, щоб кожен відчув свою причетність до непересічної в житті свого підприємства події. Благодійний фонд «Крюківвагон» традиційно обслуговуватиме непрацюючих ветеранів. Кошти їм виплачуватимуть згідно з графіком у залі засідань відділу кадрів. Щоб отримати ювілейні 500 гривень, варто взяти з собою пенсійне посвідчення, ідентифікаційний код, паспорт та трудову книжку. Довірені особи тих, хто не може прийти за допомогою сам, мають надати відповідний документ, що підтверджує це право.

Гуманна традиція допомагати

Благодійний фонд «Крюківвагон» із перших днів свого заснування допомагає тим, хто особливо потребує підтримки. На підприємство постійно надходять звернення від неприбуткових і громадських організацій, установ і приватних осіб із проханням допомогти їм розв’язати ту чи іншу проблему.
Лише з початку 2019-го фонд перерахував кошти Крюківській районній організації ветеранів війни, праці, дітей війни, військової служби та інших силових структур; Кременчуцькій організації ветеранів; Кременчуцькій міській організації інвалідів війни, Збройних сил, учасників бойових дій та силових структур; Кременчуцькому обласному психоневрологічному диспансеру; Асоціації інвалідів дитинства «Новий дім»; Кременчуцькій дитячій музичній школі №2; Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини Полтавської обласної ради; дошкільному навчальному закладу №10 Кременчуцької міської ради.
Географія адресатів благодійної допомоги щороку зростає, і як би не працював Крюківський вагонобудівний завод, він завжди знаходить можливість допомогти й підтримати тих, кому самотужки важко впоратися зі своїми проблемами.

Привітали Наталію Шашкіну з 95-річчям

В енергосиловому цеху бережуть добрі традиції, з повагою ставляться до ветеранів, цінують їхній внесок у розвиток підрозділу.
Нещодавно група представників підрозділу в складі голови цехового профспілкового комітету Лариси Зварич, очільника ради ветеранів Наталії Кириленко, старшого майстра ремонтно-експлуатаційної дільниці Віктора Костенка і заступника голови профкому підприємства, депутата Кременчуцької міської ради Валентини Головко завітала в гості до Наталії Шашкіної, щоб привітати її з 95-річчям.
Зустріч була напрочуд теплою і зворушливою. Гості щиро дякували Наталії Антонівні, за плечима якої 27 років стажу лише на Крюківському вагонобудівному заводі, за сумлінну працю, висловлювали свою повагу і добрі побажання. Ювілярка була зворушена цим візитом, а головне тим, що енергосиловики не списують з рахунків ветеранів, із повагою і вдячністю ставляться до кожного.

Поділися:

Добавить комментарий