Інформаційний кур’єр

Відбувся пленум обласної організації ветеранів. Присвятили зібрання 75-й річниці визволення Полтавщини і України від німецько-фашистських загарбників. Йшлося зокрема про проведення естафети пам’яті до
75-річчя визволення України від фашистів.
“Цю естафету розпочали у Лисичанську Луганської області. Представники ветеранських організацій Полтавщини були запрошені на урочистості. Нас зустріли хлібом-сіллю, були проведені різноманітні культурні заходи, зустрічі з молоддю. Ми вшанували пам’ять визволителів. Потім естафету перейняла Харківська область. На черзі – Полтавська. На Полтавщині естафета розпочнеться 6 вересня у Котелевському районі, а фінішує 29 вересня у Кременчуці”, – зазначив Віктор Тесля.
Розглянули учасники зібрання й організаційні питання Полтавської обласної ради ветеранів, ухвалили звернення до керівників держави стосовно зволікання виплати пенсій військовим пенсіонерам. Гребінківський хор ветеранів підготував для присутніх концерт.
* * *
Понад 11 тисяч постраждалих учасників аварії на ЧАЕС отримали кошти на пільгове забезпечення продуктами харчування. На виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, проведене поточне фінансування в повному обсязі компенсації за пільгове харчування 11,1 тисячі одержувачам такої допомоги. Загальна сума виплат за місяць у лютому становила 2 991,3 тисячі гривень, повідомили у департаменті соціального захисту населення ОДА.
Відповідно до норм чинного законодавства виплата компенсацій здійснюється у поточному місяці за попередній, оскільки компенсація – це відшкодування витрат на придбання продуктів харчування.
* * *
В області проведено виплату за принципом “гроші ходять за дитиною” за березень поточного року державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.
Загалом в області перебуває на обліку 147 прийомних сімей та 43 ДБСТ, в яких виховується 522 дитини.
Для здійснення виплати зазначеної допомоги у березні районними управліннями соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на суму 2,4 мільйона гривень.

Добавить комментарий