Інформаційний кур’єр

У Полтаві відбувся міжконфесійний молебень за створення Української помісної православної церкви. Його відслужили біля пам’ятника Тарасу Шевченку представники Полтавської єпархії УПЦ КП та Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ. Разом із духовенством молилися також небайдужі полтавці.
Звернувшись до присутніх зі словом, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір нагадав, що сьогодні в світі існують 14 автокефальних помісних православних церков, але Української церкви в їх переліку, на жаль, немає. І це попри те, що її історія сягає уже майже 1030 років.
Відтепер, за розпорядженням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, молебні за створення Української помісної православної церкви служитимуть у храмах щонеділі.
***
Громадська організація «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» провела звітно-виборну конференцію. Перед початком її роботи заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь вручив активістам державні нагороди за підтримку сімей полеглих. Із Донецької області родині загиблого солдата Олега Перепелятника з Гадяцького району передали медаль «За оборону Авдіївки».
Делегати заслухали звіт голови ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Івана Петренка та звіт голови ревізійної комісії. За результатами голосування головою громадської організації переобрали Івана Петренка. Заступниками обрали Наталію Чепігу та Олексія Кабушку.
Учасники заходу ухвалили також звернення до керівників Полтавської області щодо соціального захисту родин загиблих воїнів, рішення про утворення нових відокремлених підрозділів громадської організації, зміни до статуту.
Разом із представниками родин, чиї рідні загинули в зоні АТО та в Афганістані, участь у роботі звітно-виборної конференції взяли директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, директор департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату підполковник Едуард Бородай.
***
У Полтаві презентували проект “Smart Полтавщина” і провели однойменний форум громад та органів місцевого самоврядування. Новинка являє собою програмний комплекс взаємоінтегрованих веб-сервісів та аналітично-інформаційних систем для надання якісних адміністративних та муніципальних послуг громадянам, впровадження автоматизованих процесів у різні сфери діяльності місцевих рад.
Зокрема компонентами проекту є програмний комплекс “Електронний контакт-центр”, веб-сервіси: “Громадський (партисипативний) бюджет”, “Електронний реєстр земель та комунального майна”, “Інвестиційний портал”, “On-line діяльність депутатів”, “Безпечна громада”, “Кабінет мешканця”, “ІТ-медицина”, “Енергосервіс” тощо.
– Цей портал дасть можливість підняти ефективність роботи всієї влади. А найголовніше – ми сформуємо порядок денний тих питань, які сьогодні є у наших людей. Тому що інколи ми робимо такі речі, які сьогодні не зовсім задовольняють чи не є першочерговими у викликах громадянського суспільства, – відзначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.
– “Smart Полтавщина” – перший за змістом, географією та інноваційністю комплекс програмних рішень, спрямований на розвиток громад регіону, – зазначив голова обласної ради Олександр Біленький.
Тарас Журавель, керівник проекту GIZ “Реформа управління на сході України” наголосив: проект має три основні напрямки роботи: це питання міжмуніципального співробітництва, підвищення якості адмінпослуг та електронні сервіси.

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий