Інформаційний кур’єр

***
У Чернігові відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». В конкурсі взяли участь майже 100 юних краєзнавців, які представляли музеї різних профілів.
Серед призерів – школярі з Полтавщини, переможці обласного туру конкурсу. Друге місце у номінації «Літературні (літературно-меморіальні) музеї» отримала Наталія Павленко, учениця 11 класу, екскурсовод зразкового літературного музею Василя Симоненка Тарандинцівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені В.А. Симоненка Лубенського району. Треті місця вибороли: у номінації «Військово-історичні музеї» – Ірина Кулинич, учениця 9 класу, екскурсовод музею Кременчуцької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 12; «Музеї історії населених пунктів» – Анастасія Чуприна, шестикласниця Пологівського НВК Новосанжарського району, екскурсовод музею історії села.
***
Відкритий конкурс-фестиваль танцювальних клубів “Ретро” відбувся у Полтаві. Турнір покликаний створити атмосферу дружнього творчого спілкування, розвинути форми корисного дозвілля людей поважного віку та залучити до участі в ретро-клубах поціновувачів хореографічного мистецтва.
Конкурсна програма зібрала учасників кількох номінацій з Полтави і Харкова, районів нашої області – загалом 12 команд. Гран-прі отримали полтавці – дует “Мои года”. Відбулися майстер-класи та гала-концерт.
***
На кафедрі експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією Української медичної стоматологічної академії відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь колишнього першого проректора вишу, лауреата Державної премії України, заслуженого діяча науки і техніки України, видатного вченого, доктора медичних наук, професора Віктора Миколайовича Бобирьова.
Учасники заходу наголошували, що цілеспрямованість, відповідальність, активна життєва позиція Віктора Миколайовича завжди були прикладом для колег і студентів.
Навчально-методична робота, яку він очолював, завжди була провідним напрямком у діяльності академії. Він зробив вагомий внесок у підготовку науково-медичних кадрів, які працюють не тільки в Україні, а й далеко за її кордонами.
Віктор Миколайович Бобирєв – відомий талановитий науковець, людина великої і щедрої на добро душі, улюблений наставник кількох поколінь студентів-медиків.

Поділися:

Добавить комментарий