Завдяки співпраці платників податків та органів ДФС Полтавщини збір платежів до загального фонду Державного бюджету України склав у 2017 році майже 23 мільярди гривень. За цим показником область посідає третю позицію в Україні. Про це йшлося на колегії головного управління ДФС в області за участю голови ОДА Валерія Головка.
* * *
Упродовж 2017 року Полтавською митницею ДФС було оформлено понад 35 тисяч митних декларацій. За звітний період до Державного бюджету України було перераховано
3 мільярди 200,2 мільйона гривень. За результатами правоохоронної роботи в 2017 році Полтавською митницею ДФС складено 201 адмінпротокол про порушення митних правил на загальну суму 5,519 мільйона гривень із вилученням предметів порушення митних правил на суму 547,5 тисячі гривень.
* * *
Між головним управлінням ДФС у Полтавській області та трьома провідними вишами області – Полтавським університетом економіки і торгівлі, Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Полтавським юридичним інститутом – укладено угоди про співпрацю у навчальній, методичній, науковій та іншій діяльності, сприяння і організацію проходження студентами практики за фахом, а також їх працевлаштування у територіальних органах ДФС Полтавщини.
* * *
З нагоди 130-річчя з дня народження видатного педагога й письменника Антона Макаренка працівники музею А.С.Макаренка, що в Крюкові (один із мікрорайонів Кременчука), створили короткометражний фільм.
Це розповідь про унікальну експозицію музею, розташованого в старій батьківський хаті видатного педагога. Тут промайнули юнацькі роки Антона Макаренка.
Фільм створений за принципом віртуальної екскурсії. Тож відтепер не лише кременчужани мають змогу ознайомитися із її унікальними експонатами. Серед них багато особистих речей Антона Семеновича, у тім числі його знамениті окуляри із круглими скельцями, письмове приладдя, записники, світлини дитячих років письменника, чимала бібліотека, а також колекція сувенірів з різних куточків світу.
* * *
Акцію “Ми не купуємо першоцвіти”, спрямовану проти квіткового браконьєрства, зініціювали і провели на кременчуцьких вулицях волонтери Молодіжного парламенту Кременчука за підтримки міської влади. Молоді захисники природи дарували перехожим штучні квіти, зроблені з паперу в техніці орігамі, й закликали їх не купувати букетики червонокнижних першоцвітів. “Немає попиту – не буде й пропозиції”, – переконували вони кременчужан і нагадували про те, що проліски, підсніжники, сон-трава, інші весняні лісові квіти є рідкісними й охороняються законом.
Вам також може сподобатись
Постанова КМУ №953 може зупинити роботу волонтерських організацій!
У цей епідсезон передусім берегтися треба людям, вік яких понад 60 років
275 дронів, 1150 бандерпечей – «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» надала допомоги військовим та цивільним на чверть мільярда гривень
НЕДОПУЩЕННЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ – СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ СУСПІЛЬСТВА
Пандемії немає, а COVID-19 – є! Чому так важливо вакцинуватися?