«Інгулець» – «Ворскла» – 2:2

Як уже повідомляла «Зоря Полтавщини», матч «Інгулець» – «Ворскла», номінальним господарем поля в якому виступала команда з Петрового, за згодою клубів було перенесено до Полтави. І хоч гра відбувалася без присутності глядачів, фактор власного майданчика мав би допомогти полтавцям здолати команду, яка наразі веде боротьбу за виживання у Прем’єр-лізі. Та не так сталося, як гадалося. Полтавці взагалі ледь не програли і досягли нічиєї лише завдяки досить сумнівному, як на мою думку, пенальті наприкінці матчу.
До речі, відіграватися «Ворсклі» довелося двічі. Пропустивши м’яч у першій половині гри, до перерви полтавці не спромоглися здолати потужну оборону «Інгульця», але досить швидко відігралися у другому таймі. На 48 хвилині рахунок зрівняв Степанюк. Здавалося, окрилені швидким голом, «ворскляни» дотиснуть номінальних господарів майданчика, але натомість вже за 15 хвилин «Ворскла» пропустила другий м’яч у свої ворота. За нічию «біло-зеленим» варто подякувати арбітру зустрічі Дмитру Бондаренку, який призначив пенальті у ворота «Інгульця» в ситуації, коли у карному майданчику супротивників полтавського клубу впали двоє «ворсклян». Після перегляду повтору навіть найзатятіші фанати «Ворскли» мають визнати, що жодних порушень правил у цьому епізоді не було. Та будемо вважати, що футбольна Фортуна таким чином «повернула боржок» полтавцям за кілька непевних пенальті, що були призначені у їхні ворота в попередніх іграх. Кулач «з точки» не схибив – 2:2. До завершення поєдинку жодна з команд змінити рахунок на табло не спромоглася. У підсумку бойова нічия і втрачені два очки, яких може не вистачити полтавцям наприкінці чемпіонату для виходу у єврокубки.
Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов так прокоментував результат матчу: «Коли починаєш гру і вже 1:0, дієш по-іншому – намагаєшся швидко доставити м’яч у штрафний майданчик, зникають комбінації. Погода також не дозволяла контролювати м’яч, грати через короткий і середній пас. Потрібно це пережити».
Пережити розчарування від чергових втрачених полтавцями залікових балів мають і вболівальники, які очікували, що після зимової паузи і відчутного підсилення складу «ворскляни» вдало розпочнуть друге коло чемпіонату УПЛ. Та поки що, незважаючи на те, що «Ворскла» у матчах з «Рухом» та «Інгульцем» і не зазнала поразок, післясмак від гри підопічних Юрія Максимова залишається гіркуватим. До того ж полтавці впритул «підпустили» до себе конкурентів у боротьбі за єврокубкову зону.
У складі «Ворскли» у звітному матчі грали: Різник, Пердута, Чеснаков, Яворський, Скляр, Цітаішвілі (Челядін, 58), Пуцлін, Тілль (Кравчук, 69), Кане, Кулач, Степанюк (Де Ноойєр, 80).
Результати інших матчів 15 туру: «Маріуполь» – «Зоря» – 0:1, «Олександрія» – «Минай» – 3:0, «Львів» – «Колос» – 0:2, «Шахтар» – «Рух» – 2:0, «Десна» – «Динамо» – 1:1.
Реабілітуватися перед своїми фанатами за невпевнену гру із аутсайдерами першості УПЛ «ворскляни» матимуть змогу вже у суботу, 27 лютого, під час поєдинку із значно потужнішим супротивником – «Олександрією». Початок гри – о 17-й годині.