Інших шляхів не шукав

Інших шляхів не шукав

Начальник зміни півскатновізкового цеху Анатолій Прядко по-чоловічому чітко і лаконічно розповів про Юрія Чубку, токаря четвертого розряду дільниці виготовлення і формування колісних пар:
– Скрупульозний, навіть прискіпливий. Сім разів відміряє і один раз відріже. Коли Юрій Миколайович отримує завдання, можна бути спокійним щодо вчасного і якісного його виконання, бо він – спеціаліст високого класу. Має досвід роботи і на дільниці виготовлення ходових частин транспорту соціального призначення. Ділова і серйозна людина. Його можна назвати еталоном дисциплінованості, з ним приємно співпрацювати.
На Крюківський вагонобудівний Юрій Чубка прийшов влітку 1984 року. На той час уже мав професію налагоджувальника автоматичних ліній, яку здобув у ПТУ № 6, та два роки служби в армії. А як обрав вагонобудівний, так і «приріс» до нього. Інших шляхів не шукав.
Промайнули роки, Юрій Чубка – уже ветеран праці підприємства, протягом свого трудового життя заслужив пошану колег і чимало винагород. Серед них – бронзовий знак «Кращий за професією», почесні грамоти ПАТ «КВБЗ» і Кременчуцького міськвиконкому. Юрія Миколайовича щиро поважають у колективі дільниці й цеху.

Валентина УСЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий