Їстівні "букети" для іменинників

Їстівні «букети» для іменинників

У воєнний час, можливо, навіть більше, ніж у мирний, хочеться, щоб у дні народження наші рідні почувалися якомога затишніше, раділи увазі й сюрпризам. Декоративними букетами із цукерок та інших солодощів у яскравих обгортках сьогодні вже нікого не здивуєш. А от композиції із фруктів, овочів і навіть м’ясних та ковбасних виробів справляють неабиякий ефект. І несподівано, і практично, і смачно!
Їстівному «букетові» не загрожують в’янення і викидання до смітника. Головне, звичайно, орієнтуватися на гастрономічні вподобання обдаровуваного.

Якщо ви зупинили свій вибір на подарунковій композиції із фруктів, беріть якнайбільший їх асортимент: банани, яблука, цитрусові, груші, ківі, гранати, авокадо… При цьому звертайте увагу на форму і розмір. У композиції бажано чергувати довгасті й круглі плоди. Так вона виглядатиме оригінальніше.
Цікавими можуть бути й колірні рішення, адже фрукти яскраві й передусім милують око своїм забарвленням. Перестиглі фрукти краще не використовувати.
Щоб фіксувати плоди на основі, спочатку слід злегка насадити їх на дерев’яні чи металеві шпажки. Кожну шпажку бажано прикрасити бантиком зі стрічки чи вузького мережива (якщо подарунок призначений романтичній красуні).
За основу зазвичай слугує заготовка із пінопласта, на яку легко наколоти шпажки із фруктами. У такому разі композиції можна надати форму серця, піраміди й т. д.
Простіший варіант – помістити композицію з фруктів на шпажках (скріпивши їх між собою скотчем) у конус із пакувального паперу. Але між фруктами бажано укласти декоративне листя, як у справжньому букеті. Воно надасть композиції урочистої пишності.
Якщо фруктів для подарунка багато й вони чималенько важать, краще красиво скласти їх у застелений пакувальним папером декоративний кошик. Використання стрічок, листя й інші прикрас і в цьому випадку тільки вітається.
Розкішний їстівний «букет» можна зробити за цим же принципом зі свіжих овочів – баклажанів, солодкого перцю, огірків, помідорів. Для додання декоративності – листя салату й інша зелень. Обдаровані точно оцінять вашу креативність.
Композицію із ковбасних виробів можна урізноманітнити твердими сирами, а також свіжими овочами. Доречними будуть і кілька невеликих хрустких багетів. Для оздоблення найкраще взяти гілочки лавра.
Ясна річ, і купувати продукти, і компонувати слід у той же день, коли їх отримає іменинник.
Із вільних інтернет-джерел.

Поділися:

Добавить комментарий