Як отримати землю:  землевпорядна  компанія Forasland

Керівник компанії Forasland Оксана Левченко.

Як отримати землю: землевпорядна компанія Forasland

Скасування мораторію, нововведення, які стосуються земель приватної власності та відкриття ринку землі, – найбільш обговорювані теми останнім часом, адже це стосується усього аграрного сектору.
Відповідно до Закону про ринок землі № 2178-10 громадяни України з 1 липня 2021 року зможуть купувати землю сільськогосподарського призначення. З 2024 року покупцями стануть юридичні особи.
Землю, як передбачено законодавством (ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України), можна отримати на безоплатній основі: для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара; для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара; для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, у селищах – не більше 0,15 гектара, у містах – не більше 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара, пройшовши відповідну процедуру.
Для цього потрібно звернутися до органу, який є розпорядником земель, отримати дозвіл на розробку проєкту землеустрою, замовити розроблення документації в організації, яка має у своєму складі двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, пройти процедуру погодження і зареєструвати право власності.
Землевпорядна компанія Forasland здійснює свою діяльність по всій Україні. Багаторічний досвід фахівців дозволяє спрогнозувати усі ризики та знайти вирішення усіх питань у рамках діючого законодавства.
Сертифіковані інженери-землевпорядники за встановлені терміни розробляють усю необхідну документацію із землеустрою, здійснюють реєстрацію ділянок у ДЗК та право власності, інженери-геодезисти у будь-якому регіоні України виконують геодезичні вимірювання, юристи та адвокати надають клієнту повний юридичний супровід на всіх етапах. Також компанія Forasland надає послуги з аудиту та розширення господарства шляхом добору землі.
Переваги співпраці:
· швидкість,
· індивідуальний підхід,
· професіоналізм,
· нестандартні рішення.
За увесь час діяльності організація отримала успішні кейси та безліч реалізованих проєктів:
1. Ми впізнавані в аграрній сфері – беремо участь у тематичних міжнародних виставках, активно ведемо соцмережі, маємо власне друковане видання – журнал Forasland.
2. Маємо успішний досвід – здійснили приватизацію державних сільськогосподарських підприємств.
3. Керівник компанії Оксана Левченко – провідний експерт із землевпорядкування – має багаторічний досвід, який активно застосовує у своїй роботі, ділиться ним у фахових виданнях землевпорядної галузі.
4. У своїх практиці ми застосовуємо нові технології. Наприклад, фахівці компанії створили новий сайт, що дозволить в електронному вигляді замовити послугу, оплатити її, самостійно контролювати процес розроблення проєктів на різних етапах.
Для того, щоб детальніше ознайомитися з діяльністю компанії Forasland, заходьте на сайт forasland.com.ua, пишіть: client@forasland.com, а для консультації та вирішення усіх ваших питань телефонуйте: + 380 (99) 384 12 63.

Поділися:

Добавить комментарий