Як розпізнати  парфуми-підробки

Як розпізнати парфуми-підробки

Вибір парфумів – справа захоплююча. Особливо до душі вона жінкам. А в разі, якщо це не рядова покупка, а дорогі омріяні духи, то їх придбання стає справжньою подією. Від парфуму кожна чарівна пані очікує магічного аромату, розкішного шлейфу… І аж ніяк не прикрого відкриття, що їй дісталася дешева підробка, котра лише нагадує омріяний аромат і не має жодної стійкості.
Подібні розчарування, на жаль, – не рідкість, адже фальсифікація парфумів – справа вигідна, а довірливість, чи то споживацька «дрімучість», наших покупців майже приголомшлива.
Як же навчитися розрізняти оригінальні парфуми?

Фахівці можуть прочитати на цю тему повноцінну лекцію, і триватиме вона не одну годину. Справа в тім, що критеріїв, за якими можна оцінювати оригінальність чи фальсифікацію парфумів, – десятки й десятки. Звичайному споживачеві експерти радять передусім визначитися з місцем придбання парфумів та їх ціною. Найупевненіше можна звертатися до великих мережевих магазинів, які спеціалізуються на такій продукції. Ціна ж на парфуми відомого бренда має бути адекватною, тобто будь-які шалені знижки вже «пахнуть» фальсифікатом.
Вирушати за омріяним флакончиком бажано тільки після докладного вивчення інформації від виробника. Її неважко віднайти в Інтернеті. Ознайомтеся, як має виглядати коробка та флакончик з облюбованими духами, зверніть увагу навіть на те, яким шрифтом має бути надрукований на коробці текст, де саме повинні розташовуватися голограми та захисні стрічки.
Вивчіть інформацію щодо асортименту ємностей, у яких виробник пропонує свою продукцію. І не думайте, що це зайве, адже випадки, коли туалетна вода відомого виробника, який випускає її тільки у флаконах об’ємом 50 мл, пропонується до продажу в набагато більших ємностях, на жаль, цілком реальні.
Якщо ні місце придбання, ні ціна парфумів не викликають у вас жодних сумнівів, приступайте до прискіпливого вивчення упаковки товару. Целофанова плівка на коробці повинна бути прозорою і без зморщок та навіть найменших слідів клею. Сама коробка має бути виготовлена з цупкого паперу. Букви та всі зображення на коробці оригінального парфуму надруковані чітко.
Обов’язково переконайтеся, що в назві парфуму та бренда немає помилок. На упаковці зазначається також категорія товару (парфум, парфумована вода, туалетна вода), призначення за статтю, об’єм флакончика, хімічний склад, країна-виробник. Не полінуйтеся розібратися зі штрих-кодом, щоб не вийшло, що ваша італійська «мрія» виготовлена десь зовсім в інших широтах. Зверніть увагу також на наявність на упаковці номера партії (надрукований чи тиснений), він має збігатися з кодом на флаконі.
Чимало особливостей характерні й для флакона оригінальних парфумів. Дорогу продукцію розливають тільки у спеціально розроблені дизайнерами красиві ємності з прозорого скла. Про жоден пластик не може бути й мови. Тим часом кришка виготовляється саме з якісного пластику, оскільки парфуми від контакту з металом легко псуються. Металевим може бути тільки кільце, яке тримає на флакончику пульверизатор. «Соломинка» пульверизатора не повинна бути довшою за флакон, тобто всередині пляшечки оригінальних парфумів вона ніколи не буває у вигнутому положенні.
Останній іспит товару на оригінальність – після відкриття флакончика. Якщо ви відразу відчуєте сильний запах спирту, фальсифікаторам таки вдалося вас провести. Запах таких парфумів остаточно випарується вже через півгодини.
Аромат оригінальних парфумів фахівці називають трирівневим. Перші ноти «звучать» лише кілька хвилин. Потім поступово розкривається аромат, що відчутний від 2 до 3 хвилин. За ним – черга так званого шлейфу, який тримається близько чотирьох із половиною годин.

Поділися:

Добавить комментарий