Ярмарок зайнятості – шлях  до омріяної справи

Ярмарок зайнятості – шлях до омріяної справи

У виставковому залі Міського будинку культури відбувся масштабний захід – «Ярмарок зайнятості», організований Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості.
«Кожен раз із інноваціями» – саме за таким принципом до проведення подібних заходів підходять фахівці нашої установи. Родзинкою цього разу стала співпраця з Полтавським інститутом економіки і права, студенти-волонтери якого на вулицях міста презентували «Ярмарок зайнятості» та запрошували містян завітати на нього.
В «Ярмарку зайнятості» взяли участь 43 роботодавці та соціальні партнери філії. Вони презентували свої підприємства та надавали ґрунтовну інформацію щодо наявних вільних робочих місць. Відвідувачам пропонувалося близько 1000 вакансій з роботами різноманітних напрямків і різного кваліфікаційного рівня.
Ярмарок відвідали близько 2700 мешканців міста Полтави та Полтавського району та майже 450 студентів. Для молоді було запропоновано тестування з профорієнтації та вакансії тимчасового характеру для підробітку у вільний час. Шукачі роботи, окрім вичерпної інформації стосовно вакантних робочих місць, могли скласти та залишити своє резюме, домовитися стосовно співбесіди з роботодавцем. Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» пропонував освоєння різних робітничих професій.
Уже традиційним підсумком «Ярмарку зайнятості» стало проведення «круглого столу» за участю керівництва міськрайонної філії та роботодавців – учасників заходу, з обговоренням актуальних питань та проблем ринку праці, зокрема запровадження навчання молоді на базах підприємств з подальшим працевлаштуванням, що дасть можливість збереження кадрів для України.

Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості.

Поділися:

Добавить комментарий