Юрій Максимов – кращий тренер жовтня

Юрій Максимов – кращий тренер жовтня

Традиційно Українська Прем’єр-ліга проводить голосування, за підсумком яких щомісяця визначаються найкращий футболіст і тренер чемпіонату України. У жовтні серед тренерів переможцем визнано коуча «Ворскли» Юрія Максимова.
На першому етапі було опитано топові спортивні сайти України (football.ua, ua.tribuna.com, sport.ua, ua-football.com, football24.ua та footboom.com), кожен із яких назвав по п’ять претендентів в обох номінаціях. Після підрахунку голосів було визначено п’ятірки найкращих футболістів і тренерів жовтня VBET Ліги сезону 2021/22 років.
На другому етапі всі бажаючі могли віддати голос за гравця й тренера, яких вони вважають найкращими. Всього у голосуванні взяли участь близько 15 000 прихильників футболу.
У номінації «Найкращий наставник» Юрій Максимов з результатом 48,4% голосів випередив Віктора Скрипника (30,7%), Мірча Луческу (14,7%), Валерія Кривенцова (3,4%) та Роберто Де Дзербі (2,8%).
Одним з найкращих футболістів жовтня визнано представника полтавської «Ворскли» Дмитра Різника. Він посів третє місце і, до речі, був єдиним із голкіперів, який потрапив у п’ятірку найкращих. Результати голосування виглядають наступним чином: Денис Гармаш — 55,9 % голосів, Аллахяр — 29,8 %, Дмитро Різник — 9,3 %, Віктор Циганков — 3,9 %, Тете — 1,1 %.

Підготовлено за матеріалами офіційної сторінки Української Прем’єр-ліги (upl.ua)

Добавить комментарий