Ювілейні світлини фотохудожника

Ювілейні світлини фотохудожника

По-справжньому творчий подарунок друзям-однодумцям, а також собі на сімдесятий день народження зробив наш краянин, член Національної спілки фотохудожників України Віталій Васильківський. У Полтавському художньому салоні відкрилася виставка світлин ювіляра.
Віталій Вікторович – ентузіаст і життєлюб. І передусім це знають його колеги та студенти в Полтавському кооперативному коледжі, де він викладає фізичну культуру. Любов Васильківського до фотографії уже давно витримала випробування і часом, і рутиною буднів. Він майже ніколи не розлучається з фотоапаратом і щасливий кожній зупиненій та зафіксованій миті.
Ювілейна виставка Віталія Васильківського називається «Бачити красу в усьому». На ній представлено близько 70 робіт, створених у різні часи, – тобто й плівкові, й «цифра». Тематика мозаїчна, як і саме життя: милування безпосередністю дітвори й красою природи; захоплення миттєвостями спортивних змагань; осмислення долі людей, які обрали духовну стезю… Багато світлин присвячено родині та друзям. Найулюбленіший, за зізнанням автора, сюжет – зимові пейзажі.
Вітаючи ювіляра, голова обласної організації НСФХУ Сергій Назаркін поділився приємним спостереженням, що відвідувачі колективних фотовиставок завжди відзначають твори Віталія Васильківського серед найцікавіших, вони наділені особливою властивістю подобатися. Розділити радість творчого дійства з автором виставки прийшли представники мистецької еліти краю та колеги по творчому цеху.
Завершилася тепла зустріч, звичайно ж, спільним фото на згадку та повідомленням ентузіаста Віталія Васильківського, що «не за горами» відкриття наступної його фотовиставки, «родзинкою» якої мають стати чорно-білі світлини.

Аліна ДМИТРЕНКО
Студентка-практикантка факультету філології та журналістики ПНПУ
ім. В. Г. Короленка

Поділися:

Добавить комментарий