КАБМІН ПОГОДИВ ПРИЗНАЧЕННЯ ФІЛІПА ПРОНІНА КЕРІВНИКОМ ОБЛАСНОЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Філіп ПРОНІН.

КАБМІН ПОГОДИВ ПРИЗНАЧЕННЯ ФІЛІПА ПРОНІНА КЕРІВНИКОМ ОБЛАСНОЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

ЯК ПОВІДОМИВ представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, 5 вересня Кабінет Міністрів України погодив призначення Філіпа Євгеновича ПРОНІНА головою Полтавської обласної державної адміністрації.

Філіп Пронін є заступником голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).
Як повідомляється на сайті АРМА, Філіп Євгенович має вищу економічну та юридичну освіту.
Трудову діяльність розпочав у 2003 році. Працював на посаді податкового та фінансового аналітика у приватному секторі.
У період з 2005 по 2008 роки займав посаду головного спеціаліста Департаменту аналітичної роботи в Державному комітеті фінансового моніторингу України. Спеціалізувався на фінансових розслідуваннях, пов’язаних із діяльністю банківських установ, державними монополіями, незаконним відшкодуванням ПДВ.
З 2008 по 2010 роки працював в українському офісі компанії KPMG. Відповідав за створення та розвиток групи незалежних фінансових розслідувань. Діяльність підрозділу була зосереджена на корпоративній розвідці, фінансових розслідуваннях та протидії відмиванню коштів.
У період з 2010 по 2017 роки працював у Державній службі фінансового моніторингу України на посаді заступника директора Департаменту фінансових розслідувань – начальника управління аналізу ризиків та типологічних досліджень.
Представляв Україну у Мінських переговорах щодо порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.
Акредитований експерт MONEYVAL (Рада Європи) з проведення оцінки національних систем протидії відмиванню коштів.
У 2017 році очолив Управління виявлення та розшуку активів АРМА.
Урядовий експерт України з питань імплементації Конвенції ООН проти корупції.
Представник України у міжнародних платформах з питань виявлення та розшуку активів: CARIN, Interpol, StAR та спільному проєкті Європейської Комісії та Європолу «Платформі Офісів з повернення активів ЄС».
З січня 2020 року призначений на посаду заступника голови АРМА.
Згідно із розподілом обов’язків координує такі напрями, як виявлення та розшук активів, міжнародне співробітництво, інформаційні технології.
У 2021 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 613 увійшов до персонального складу Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Має 2-й ранг державного службовця.
Призначення Філіпа Проніна головою Полтавської обласної державної адміністрації має затвердити своїм указом Президент України Володимир Зеленський.
Станом на 14.00 6 вересня, коли цей номер «Зорі Полтавщини» було підписано до друку, на Офіційному інтернет-представництві Президента України укази щодо звільнення Дмитра Луніна з посади голови Полтавської обласної державної адміністрації та призначення на цю посаду Філіпа Проніна ще не було оприлюднено.

Вл. інф.

Добавить комментарий