Календар  першого кола чемпіонату УПЛ  2021/22 років

Календар першого кола чемпіонату УПЛ 2021/22 років

1 тур (25 липня). «Динамо» – «Олімпік». «Шахтар» – «Інгулець». «Зоря» – «Олександрія». «Верес» – «Колос». «Ворскла» – «Дніпро-1». «Десна» – «Чорноморець». «Львів» – «Маріуполь». «Металіст 1925» – «Рух».
2 тур (31 липня). «Динамо» – «Верес». «Львів» – «Шахтар». «Інгулець» – «Зоря». «Колос» – «Металіст 1925». «Ворскла» – «Рух». «Маріуполь» – «Десна». «Чорноморець» – «Дніпро-1». «Олімпік» – «Олександрія».
3 тур (7 серпня). «Зоря» – «Динамо». «Шахтар» – «Олександрія». «Олімпік» – «Колос». «Ворскла» – «Львів». «Десна» – «Інгулець». «Дніпро-1» – «Маріуполь». «Рух» – «Верес». «Металіст 1925» – «Чорноморець».
4 тур (14 серпня). «Інгулець» – «Динамо». «Шахтар» – «Металіст 1925». «Зоря» – «Олімпік». «Колос» – «Рух». «Верес» – «Ворскла». «Десна» – «Дніпро-1». «Львів». – «Олександрія». «Маріуполь» – «Чорноморець».
5 тур (21 серпня). «Динамо» – «Десна». «Чорноморець» – «Шахтар». «Маріуполь» – «Зоря». «Колос» – «Олександрія». «Ворскла» – «Металіст 1925». «Дніпро-1» – «Рух». «Львів» – «Інгулець». «Верес» – «Олімпік».
6 тур (28 серпня). «Динамо» – «Колос». «Олімпік» – «Шахтар». «Зоря» – «Ворскла». «Десна» – «Верес». «Металіст 1925» – «Дніпро-1». «Рух» – «Львів». «Чорноморець» – «Олександрія». «Інгулець» – «Маріуполь».
7 тур (11 вересня). «Металіст 1925» – «Динамо». «Шахтар» – «Дніпро-1». «Рух» – «Зоря». «Колос» – «Маріуполь». «Ворскла» – «Десна». «Верес» – «Львів». «Олександрія» – «Інгулець». «Олімпік» – «Чорноморець».
8 тур (18 вересня). «Динамо» – «Олександрія». «Маріуполь» – «Шахтар». «Зоря» – «Чорноморець». «Інгулець» – «Колос». «Ворскла» – «Олімпік». «Десна» – «Рух». «Дніпро-1» – «Верес». «Львів» – «Металіст 1925».
9 тур (25 вересня). «Рух» – «Динамо». «Шахтар» – «Верес». «Дніпро-1» – «Зоря». «Колос» – «Ворскла». «Десна» – «Металіст 1925». «Олімпік» – «Львів». «Олександрія» – «Маріуполь». «Чорноморець» – «Інгулець».
10 тур (2 жовтня). «Динамо» – «Шахтар». «Зоря» – «Десна». «Колос» – «Чорноморець». «Ворскла» – «Інгулець». «Львів» – «Дніпро-1». «Верес» – «Олександрія». «Маріуполь» – «Рух». «Металіст 1925» – «Олімпік».
11 тур (16 жовтня). «Львів» – «Динамо». «Шахтар» – «Зоря». «Дніпро-1» – «Колос». «Олександрія» – «Ворскла». «Олімпік» – «Десна». «Інгулець» – «Рух». «Маріуполь» – «Металіст 1925». «Чорноморець» – «Верес».
12 тур (23 жовтня). «Динамо» – «Дніпро-1». «Ворскла» – «Шахтар». «Зоря» – «Колос». «Десна» – «Олександрія». «Чорноморець» – «Львів». «Рух» – «Олімпік». «Верес» – «Маріуполь». «Металіст 1925» – «Інгулець».
13 тур (30 жовтня). «Маріуполь» – «Динамо». «Шахтар» – «Десна». «Металіст 1925» – «Зоря». «Колос» – «Львів». «Ворскла» – «Чорноморець». «Дніпро-1» – «Олімпік». «Рух» – «Олександрія». «Інгулець» – «Верес».
14 тур (6 листопада) «Динамо» – «Ворскла». «Колос» – «Шахтар». «Зоря» – «Верес». «Львів» – «Десна». «Інгулець» – «Дніпро-1». «Олександрія» – «Металіст 1925». «Чорноморець» – «Рух». «Олімпік» – «Маріуполь».
15 тур (20 листопада). «Чорноморець» – «Динамо». «Шахтар» – «Рух». «Львів» – «Зоря». «Десна» – «Колос». «Ворскла» – «Маріуполь». «Дніпро-1» – «Олександрія». «Олімпік» – «Інгулець». «Верес» – «Металіст 1925».

Примітка. Вказано базові дати.

Поділися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий