Катерина Рижеченко: «Родина – це насамперед люди, які допомагають  і підтримують одне одного у складних ситуаціях»

Катерина Рижеченко: «Родина – це насамперед люди, які допомагають і підтримують одне одного у складних ситуаціях»

За сприяння Полтавської облдержадміністрації та в межах Комплексної програми соціального захисту населення області на 2021– 2025 роки з метою підтримки багатодітних сімей, які виховують 9 і більше неповнолітніх дітей та опинилися в складних життєвих обставинах, проведено обласну акцію до Дня родини.
Зокрема було придбано й передано подарунки для 10 багатодітних сімей із Новосанжарської, Решетилівської, Чутівської, Оржицької, Лубенської, Коломацької, Горішньоплавнівської територіальних громад, а також для 10 патронатних родин, в яких виховуються діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, із Горішньоплавнівської, Диканської, Котелевської, Козельщинської, Лохвицької, Миргородської, Пирятинської та Хорольської громад.
Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко відвідала та привітала із Днем родини дві патронатні родини Котелевської громади. У патронатних сім’ях Тютюнник та Кириченко, які пройшли відповідне навчання на базі Полтавського обласного центру соціальних служб в 2020 році, перебувають 5 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Катерина Рижеченко детально ознайомилася з життям патронатних родин, побутовими умовами, поспілкувалася з членами сімей та предметно ознайомилася із проблемними питаннями, які наразі їх турбують. Вони будуть детально вивчені та в перспективі вирішені найближчим часом.
«Родина – це насамперед люди, які допомагають і підтримують одне одного у складних ситуаціях. Саме в сім’ї люди отримують тепло, затишок й важливі уроки життя. Особливо відчуття родинного плеча необхідне дітям. Робота з охорони дитинства – завжди в пріоритеті роботи обласної влади, – зауважила Катерина Рижеченко. – Для мене дуже важливо знати, що діти охоплені увагою. Бо всі діти – наші. Від щирого серця зичу всім членам родин міцного здоров’я, миру, добра. Всіляко сприятимемо у вирішенні нагальних питань, які виникають у цих сімей».

Офіційний веб-портал Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий