“Київавтодор” отримав новенькі вантажівки КрАЗ

“Київавтодор” отримав новенькі вантажівки КрАЗ

Автопарк “Київавтодору” поповнився новенькими повнопривідними автомобілями КрАЗ-6322. ПрАТ “АвтоКрАЗ” нещодавно відвантажив спецтехніку на адресу замовника, згідно з умовами виграного автозаводом в кінці листопада минулого року тендера, оголошеного комунальною корпорацією “Київавтодор”. Замовник передбачав надто стислі строки поставки автомобілів – 10 календарних днів з дати підписання договору. Представники КК “Київавтодор” залишилися дуже задоволеними вчасним та якісним виконанням замовлення.
Поставлені до столиці вантажівки КрАЗ-6322 мають стандартну комплектацію: 4-тактний дизельний двигун Євро-5 потужністю 375 к.с., однодискове сухе зчеплення та дводіапазонну дев’ятиступеневу механічну коробку передач. У комплекті передбачено додаткове устаткування – триметровий снігоочисний поворотний відвал зі змінним кутом роботи, який закріплюється у передній частині автомобіля до уніфікованої плити. Снігоочисне обладнання виготовив новий партнер ПрАТ “АвтоКрАЗ” – український виробник різного навісного обладнання “Завод Кобзаренка”, що на Сумщині.
Автомобілі пофарбовано в помаранчевий колір, характерний для комунальної техніки. Спецтехніка буде задіяна не лише для розчищення доріг узимку, а і як евакуатори іншої техніки під час хуртовин та ожеледі. Технічні характеристики даної моделі, а також висока прохідність у різних екстремальних кліматичних та дорожніх умовах дозволять задіяти вантажівку повною мірою. Бортовий автомобіль КрАЗ-6322 (6х6) підвищеної прохідності призначений для перевезення різного вантажу та буксирування різної техніки вагою понад 30 тонн по дорогах та бездоріжжю.
Слід зазначити, що це перша за останні років з десять поставка українського виробника – заводу “КрАЗ” – своєї продукції “Київавтодору”. Підприємство розраховує на подальший розвиток партнерських відносин із даним контрагентом. Тим більше, що головні спеціалісти “Київавтодору” відзначають високу актуальність нової техніки “КрАЗу”, бо в автопарку – КрАЗи ще радянських часів, які вже давно вичерпали свій ресурс. Придбані вантажівки будуть використовуватися цілий рік на виконанні робіт із перевезення різних вантажів, прибиранні доріг від снігу та транспортуванні іншого автотранспорту.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий