“Колос” – “Ворскла” – 0:3

Трьома «сухими» голами і, як підсумок, впевненою перемогою та четвертою сходинкою турнірної таблиці привітали гравці «Ворскли» з днем народження президента клубу Романа Черняка. Перевага «ворсклян» на полі була беззаперечною. Свідчить про це не лише результат, а й статистика. Гравці полтавського клубу 17 разів завдавали ударів по воротах номінальних господарів поля (матч проходив у Києві на «Оболонь-арені», адже стадіон у Ковалівці поки не готовий приймати ігри Прем’єр-ліги), сім із цих ударів потрапили у площину воріт. При цьому футболісти «Колоса» спромоглися лише на два удари у напрямку воріт полтавців, і жоден з них не влучив у «рамку».
Перший гол наші земляки «оформили» вже на 4-й хвилині гри. Пердута, підключившись до атаки, що, здавалася б, уже завершилася, скористався певною розгубленістю захисників «Колоса», вчасно опинився у потрібній точці футбольного поля й відправив м’яч у сітку воріт (0:1). Власне з таким рахунком команди й пішли на перерву.
А на початку другого тайму (54-та хвилина) «ворскляни» забили вдруге. «Дубль» – на рахунку того ж Пердути. Цього разу він довів до завершення епізод, який розпочався з удару Коломойця (0:2). Переможну крапку «Ворскла» поставила на 73-й хвилині гри. Тепер вже відзначився сам Коломоєць, добивши м’яча після удару Артура (0:3).
Доля гри була вирішена, але полтавці мали можливості забивати і надалі. Рахунок ледь не дійшов до зовсім розгромного після удару Кане за десять хвилин до завершення матчу, але «Колос» врятувала поперечина.
Вже у додатковий час не влучив у ворота новачок «Ворскли» Хебай, якого Віталій Косовський випустив на заміну за 8 хвилин до закінчення основного часу гри (до речі, у звітному матчі дебютували у складі полтавської команди також Баєнко і Козиренко). А єдиний удар у ворота «ворсклян», який давав «Колосу» хоч якусь надію на «гол престижу», виявився занадто невдалим.
Тож впевнена перемога полтавців, і, як зазначалося на післяматчевій прес-конференції, ковалівці тепер точно розуміють, що таке Прем’єр-ліга. Наші й справді дали дебютанту елітного дивізіону українського футболу непоганий урок.
Кольори «Ворскли у звітній грі захищали: Ткаченко, Баєнко, Мартиненко, Чеснаков, Кане, Петровіч, Габелок, Пердута (Козиренко, 89), Луїзао, Артур (Ребенок, 74), Коломоєць (Хебай, 82).
Результати інших матчів 5-го туру: «Олександрія» – «Десна» – 0:3, «Карпати» – «Зоря» – 0:1, «Динамо» – «Олімпік» – 1:1, «Шахтар» – «Маріуполь» – 5:1, «Дніпро-1» – «Львів» – 2:3.
«Ворскла» нині поділяє четверту–шосту сходинки турнірної таблиці з «Динамо» (щоправда, кияни мають гру в запасі) та «Колосом», а наступну гру проведе 31 серпня вдома проти «Олександрії», що відстає на одне очко.