Команда Олександра Удовіченка  «Рідне місто» підвищила зарплати  всім медикам Полтави

Команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» підвищила зарплати всім медикам Полтави

Чи заслуговують полтавські медики на гідну оплату праці? Однозначно, так! Саме тому команда Олександра Удовіченка вперше в історії Полтави прийняла рішення про підвищення зарплат працівникам медичної галузі міста. До цього подібні рішення приймалися лише державою

Протягом 2008–2018 років медична галузь Полтави страждала від корупції і не мала необхідної матеріально-технічної бази для нормальної роботи, а отже – і якісного обслуговування мешканців. Зараз порядок у сфері наводить команда Олександра Удовіченка «Рідне місто». За останній рік у лікарняних закладах заборонено діяльність благодійних фондів, відремонтовано 11 відділень, придбано сучасного обладнання на суму понад 150 млн грн.
Представниця «Рідного міста», директорка Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза зазначає:
– Після цих життєво необхідних заходів настав час зробити наступний крок. Ми щиро вдячні медикам за самовіддану працю. Ці люди завжди варті кращого. Тому вперше в історії Полтави ми збільшуємо зарплати всьому медперсоналу всіх медичних закладів міста. Ми це обіцяли, і ми виконуємо обіцяне. А згадайте, скільки було скептичних голосів! Тепер, сподіваюся, їх переконає конкретика. Хочу наголосити – збільшення зарплат не разова акція, відтепер вони збільшені на постійній основі!
Наскільки саме зросли виплати? Візьмемо для прикладу 1-шу міську лікарню. Якщо у лікарів середня заробітна плата складала 8 тисяч 212 гривень, то зараз буде 12 тисяч 795 гривень. У медсестер було 6 тисяч 484 гривні, стало 10 тисяч 895 гривень. У санітарок, відповідно, – 5 тисяч 434 гривні й 7 тисяч 043 гривні.
Медперсонал Полтавського пологового будинку збільшені заробітні плати вже отримав. Ці суми становлять: 15 тисяч – у лікарів, 10 тисяч – у медсестер і 9 тисяч – у санітарок.
Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко вважає:
– Полтавські медики мають отримувати гідну заробітну плату. І якщо подібна можливість є на місцевому рівні, потрібно її використовувати саме для цього. Разом із ремонтом лікарняних закладів і закупівлею сучасного обладнання збільшення зарплат стане запорукою якісного медичного обслуговування полтавців.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий