"Команда з Козельщини вперше в історії отримала таку підтримку"

«Команда з Козельщини вперше в історії отримала таку підтримку»

Тренер футбольної команди «Астарта» розповів про співпрацю з «Агрофірмою «Добробут»

Вже рік «Агрофірма «Добробут» повністю забезпечує спортсменів футбольної команди «Астарта» з Козельщини формою, м’ячами та усім необхідним, а також транспортними перевезеннями.

Тренер Андрій Риженко розповів, що почалася співпраця із закупівлі компанією комплектів форми для спортсменів. Тоді «Агрофірма «Добробут» з агропромхолдингу «Астарта-Київ» стала генеральним спонсором команди, а назву змінили на «Астарта».
– Закупили форму, і ми взяли участь у чемпіонаті. «Агрофірма «Добробут» заплатила внесок, купила м’ячі, оплатила транспортування. І надалі цілий рік підприємство не полишає команду, – розповідає тренер.
Нещодавно агрокомпанія закупила для футболістів фірмові бутси «Adidas». Нині команда виступає у другій лізі чемпіонату Кобеляцького району. Наступного року планують змагатися вже у вищій лізі серед кращих 22 команд.
Також Андрій Риженко тренує 15 футболістів 10–12 років з дитячої команди. Тренер розповів, що зазвичай основна проблема всіх футбольних колективів – фінансове забезпечення:
– За цей рік команда з Козельщини вперше в історії отримала таку потужну підтримку. Ми працюємо, граємо, є цілісний колектив, який підтримують керівництво «Агрофірми «Добробут», інші співробітники підприємства.
Наймолодший у дорослій команді – 14-річний Едуард Статишнюк, найстарший – Валерій Карнах, йому 50 років. Четверо учасників є працівниками агрокомпанії. Андрій Риженко – очільник команди і палкий шанувальник футболу. Тренер поділився планами організації спортивного клубу «Астарта». Основна мета – популяризація спорту та здорового способу життя.
– У нас в Козельщині минулого року реконструйований стадіон, криті трибуни на 250 місць, хороша футбольна арена, є вболівальники і бажання людей. Тому і далі з радістю співпрацюватимемо з «Агрофірмою «Добробут», – пояснює ентузіаст футболу.
Заступник гендиректора підприємства Анатолій Таранушич говорить, що загалом для їхнього підприємства соціальна відповідальність – дуже важливе питання. Одна з його частин – розвиток спорту.
– Футбольні таланти потрібно підтримувати. «Агрофірма «Добробут» має змогу допомагати нашим спортсменам і активно це робить. Хтозна, можливо, згодом ці хлопці стануть наступними Блохіними, Шевченками, П’ятовими чи Коноплянками. І підтримуватимуть престиж нашої збірної на чемпіонатах Європи та світу! – пояснює мотивацію компанії Анатолій Таранушич.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий