Комітет солдатських матерів вимагає надати допомогу травмованим воїнам АТО

Комітет солдатських матерів України звертається до Президента України Петра Порошенка з проханням розібратися, чому ветеранам АТО не надається допомога, і закликає громадян проголосувати за це звернення на сайті петицій до Президента України.
Родини інвалідів війни не отримують пільг від держави, і їм самостійно доводиться купувати дорогі протези, медикаменти. Хоча відповідно до Закону «Про реабілітацію інвалідів в Україні» №4331а учасники АТО мають право на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, в тому числі протезування за рахунок Державного бюджету. Встановлені згідно із законом пільги та грошові компенсації ветеранам бойових дій на Донбасі просто не оформляються. Усе це відбувається навіть не локально в якихось регіонах, а на державному рівні.
Проголосувати за петицію можна тут: https://petition.president.gov.ua/petition/43348
Список учасників війни на Донбасі, що потребують допомоги:
1. Солдат в/ч А3283 Шевченко Василь Леонiдович – відсутність правої стопи на рівні передплюснево-плеснових суглобів.
2. Сержант в/ч А1778 Ляшенко Юрiй Степанович – відсутність нижньої кінцівки на рівні середньої третини правого стегна.
3. Солдат в/ч В1670 Подлуцький Iгор Володимирович – відсутність нижньої кінцівки на рівні середньої третини лівого стегна.
4. Сержант в/ч В4264 Сєдогiн Олександр Вiкторович – відсутність правої нижньої кінцівки на рівні верхньої третини гомілки.
5. Сержант в/ч В2950 Влесенко Володимир Володимирович – відсутність нижньої кінцівки на рівні верхньої третини лівої гомілки.
6. Солдат в/ч В4673 Макарчук Олег Олександрович – відсутність обох нижніх кінцівок на рівні середньої третини гомілок.
7. Солдат в/ч В4680 Климчук Василь Романович – відсутність обох нижніх кінцівок на рівні середньої третини гомілок.
8. Старший сержант в/ч В0927 Таран Микола Васильович – відсутність правої нижньої кінцівки на рівні середньої третини стегна.
9. Сержант в/ч В0927 Фрізін Руслан Володимирович – відсутність правої нижньої кінцівки на рівні середньої третини стегна.
10. Старший солдат в/ч В1428 Іриця Тетяна Василівна – відсутність обох нижніх кінцівок на рівні верхньої третини гомілок.
11. Матрос в/ч А1965 Лаврiв Олексій Богданович – відсутність лівої нижньої кінцівки на рівні середньої третини гомілки.
12. Старший сержант в/ч А1435 Сівченко Віктор Анатолійович – відсутність лівої нижньої кінцівки на рівні середньої третини гомілки.
13. Сержант в/ч В2731 Кондратенко Олексій Володимирович – відсутність верхньої кінцівки на рівні середньої третини лівого плеча.
14. Сержант в/ч В2830 Товстик Сергій Васильович – відсутність правої кінцівки на рівні середньої третини передпліччя, лівої на рівні середньої третини плеча.
15. Солдат в/ч В0624 Пелиш Василь Петрович – відсутність правої верхньої кінцівки на рівні верхньої третини плеча.
16. Сержант в/ч В1603 Козубенко Іван Васильович – відсутність правої верхньої кінцівки на рівні нижньої третини передпліччя.
17. Солдат в/ч В0829 Бучко Іван Васильович – відсутність лівої верхньої кінцівки на рівні верхньої третини плеча.
18. Солдат в/ч В4264 Гаращенко Євген Сергійович – відсутність правої кисті на рівні п’ястково-зап’ясткового суглоба.
Скільки в Україні таких солдатів, яким необхідна допомога, – невідомо. Незрозуміло, навіщо чиновники приховують їх кількість, тим самим лишаючи покалічених солдатів та офіцерів без засобів до існування і без надії на повноцінне продовження повоєнного життя.
Комітет солдатських матерів України просить усіх небайдужих громадян підтримати петицію, тим самим ми зможемо допомогти нужденним!

Комітет солдатських матерів.

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий