Інформаційний кур’єр

Компанія «KernelGroup» надала практичну підтримку

В 14 будинках-інтернатах системи соціального захисту населення на повному державному утриманні перебувають 2032 особи, серед яких громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю – категорія, яка знаходиться в групі найбільшого ризику при зараженні коронавірусом COVID-19.
З метою недопущення розповсюдження захворювання в будинках-інтернатах встановлено режим цілодобового проживання 280 осіб персоналу, який щоденно опікується життям та здоров’ям підопічних і вихованців, забезпечує життєдіяльність закладів.
Завдяки постійній підтримці української вертикально інтегрованої групи компаній «KernelGroup», що працює в агропромисловому секторі, персонал інтернатних установ забезпечено індивідуальними засобами захисту. Компанія передала 129,6 тис. пар рукавичок захисних, 22,3 тис. медичних масок індивідуального захисту, 6,8 тис. пар бахіл та 61 захисні окуляри.
Колективи установ системи соціального захисту населення висловлюють щиру подяку компанії «KernelGroup» за турботу та надважливу практичну допомогу в питанні захисту працівників системи.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Поділися:

Добавить комментарий