Конкурс – це завжди змагання

Наприкінці минулого тижня завершилося творче змагання і були названі переможці обласного етапу конкурсу “Учитель року-2018”. У ньому взяли участь 20 кращих педагогів (найбільше їх було із Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів і Лубен) із числа тих 69, що пройшли відбірковий етап ще у грудні минулого року. Конкурс тривав упродовж 7–8 лютого у Полтавській ЗОШ № 38, а вже 9 лютого в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося нагородження лауреатів та переможців змагання.
Найсильнішими за підсумками очного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”, як повідомляється на сайті Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М. В. Остроградського, стали: у номінації “Українська мова та література” – Наталія Борисівна Блажко, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради; у номінації “Німецька мова” – Наталя Юріївна Вашерук, Кременчуцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – різнопрофільна” гімназія № 5 імені
Т. Г. Шевченка Кременчуцької міської ради; у номінації “Фізика” – Ірина Володимирівна Куленко, загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради; у номінації “Фізична культура” – Наталія Миколаївна Глібова, Лубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради.
– Сьогодні змінюється свідомість учителя, як того вимагає новий Закон “Про освіту”. Ми будуємо нову українську школу. Вона стане доступнішою для учня, а вчитель – другом для школярів. Адже партнерські зв’язки з дітьми, батьками та педагогами – основна складова реформи, – зазначила, вітаючи переможців, директор департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко.
Всі учасники обласного туру отримали дипломи, грошові премії, а переможці – ще й сертифікати для оформлення безкоштовної піврічної передплати фахових журналів. У квітні вони представлятимуть Полтавщину на всеукраїнському фіналі конкурсу “Учитель року-2018”.

Добавить комментарий