Інформаційний кур’єр

Короленківська родина стане мультикультурною

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка планує приймати на навчання іноземних студентів, зокрема з африканських країн, йдеться на сайті закладу. Відповідний документ підписала ректорка університету, професорка Марина Гриньова. Підтримку в підборі студентів надаватиме підприємець Шоура Юсіф Камал.
Документ передбачає проведення рекламних кампаній ПНПУ імені В. Г. Короленка через ЗМІ, публікацію інформаційно-рекламних матеріалів про Полтавщину й університет, поширення буклетів, у яких міститься інформація про умови прийому і навчання та проведення профорієнтаційних заходів.
Іноземним громадянам надаватимуть допомогу в отриманні візи, яку видаватимуть на підставі запрошення на навчання, ознайомлять з чинним українським законодавством й умовами індивідуального контракту та сприятимуть у фінансовій підтримці через співпрацю з іноземними й українськими банками для одержання кредиту для навчання.
Згідно з договором іноземним громадянам допоможуть у підготовці необхідних для вступу документів українською або англійською мовами, які належним чином оформлятимуться. Окремим предметом співпраці є допомога вступникам в адаптації до нових умов через ознайомлення з особливостями культури та побуту українців.
«Укладення договору про наміри щодо набору іноземних громадян – це великий крок на шляху розвитку Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Особисто я безмежно рада з того, що наша короленківська родина стане мультикультурною. Звісно, ми докладемо максимум зусиль для успішної адаптації наших іноземних вступників як до умов навчання у новому просторі, так і загалом в українському культурному полі», – прокоментувала Марина Гриньова.

Галина ГЕРАСИМЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий