Козацька булава  майбутніх медиків

Козацька булава майбутніх медиків

Неподалік Полтави, на базі дитячого оздоровчого табору «Джерело», відбувся традиційний військово-патріотичний захід «Заграва-2019». Його вже шостий рік поспіль організовують для студентів фахівці управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА й військово-спортивного центру «Воїн».
Учасниками заходу були представники шести вишів обласного центру, які мали продемонструвати практичні навички володіння козацькою та сучасною зброєю, зокрема стрільби з лука, гвинтівки, пістолета й метання списа. Тож майбутні лікарі, педагоги, агрономи, зоотехніки, економісти, бухгалтери долали смугу перешкод, перетягували канат, змагалися, хто далі кине мішок із піском… Напруженими та емоційними були й військово-спортивна гра «Лазертаг», а також інтелектуальний герць на брейн-рингу, де оцінювалися знання історії та традицій українського козацтва.
Зрештою «Заграва-2019» підтвердила, що до неї наполегливо готувалися практично всі команди. Та найчастіше у згаданих видах суперництва перемагали студенти Української медичної стоматологічної академії. Тож саме команда УМСА виборола головну нагороду – козацьку булаву. Свою перемогу майбутні стоматологи та представники інших медичних спеціальностей не вважають випадковою. Адже час сьогодні такий, що медики потрібні й на передовій неоголошеної війни з терористами та загарбниками. А значить, вони мають упевнено тримати і скальпель хірурга чи інструментарій стоматолога, і автомат Калашникова. Щоб дати ворогу не тільки по зубах…

Роман ДЕНИСЮК
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий