Кращі товари Полтавщини

Кращі товари Полтавщини

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулося нагородження кращих підприємців області. Конкурс було проведено за ініціативою голови облдержадміністрації Валерія Головка у рамках «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017–2020 роки». Участь у ньому взяли близько п’ятдесяти виробників Полтавщини. Голова ОДА Валерій Головко і директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко привітали товаровиробників із професійним святом, яке відзначалося 2 вересня.

– Сьогодні ми відзначаємо кращих підприємців області. Вшановуємо кращих виробників, які представляють Полтавщину. Вручаємо кубки та почесні нагороди. Ці виробники не лише забезпечують надходження до місцевого бюджету, а й створюють позитивний імідж Полтавської області, – наголосив Валерій Головко.
17 товаровиробників перемогли у номінації «Кращий підприємець Полтавщини-2018». Ще вісьмох нагородили знаком «Кращі товари Полтавщини».
– Це – фірма «Заря», товариство «Кременчукм’ясо» (торгова марка «ФАРРО»), товариство «Полтавахліб-3», «Полтавський хлібопекарський комплекс» (торгова марка «Кулиничі»), «Лубенський молочний завод» (торгова марка «Гармонія»). Також переможцями стали підприємство «Лукас», приватне підприємство «Агроекологія» і «Миргородський завод мінеральних вод», – зазначила Інна Іщенко. – Їхні товари відомі серед споживачів у всіх куточках України і далеко за її межами.
Представниця фірми «Заря» Тетяна Лисенко сказала:
– Я пишаюся тим, що нас визнали одними з найкращих. Ми виробляємо дуже смачний, натуральний продукт, без будь-яких добавок. Для своїх ковбасних виробів використовуємо лише свіжу сировину, а також спеції, виготовлені саме в Україні. Таким чином, підтримуємо свого виробника. І ми дуже раді, що нас так високо оцінили. Це стимул ще завзятіше працювати для наших споживачів.
Представниця компанії «Лукас» Людмила Баталова додала:
– Ми вдячні обласній владі та споживачам за високу оцінку. Наші кондитерські вироби вже куштують у більш ніж сорока країнах світу. Тому бути визнаними на своїй Батьківщині для нас дуже важливо.
Як зазначив Валерій Головко, виробники достойно справляються зі своєю задачею, зростають надходження до місцевих бюджетів. Отже, малий та середній бізнес у області активно розвивається. При цьому знижується й рівень безробіття.
– А наше завдання як обласної влади – усіма силами сприяти підприємцям у їхній роботі, – наголосив голова Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій
Полтавської ОДА.

Добавить комментарий