Завершальний тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019” у новій для цього змагання номінації – “Основи здоров’я” – відбувся в Полтаві, на базі навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16. Як повідомляє офіційний сайт Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, учасники змагань із різних областей України впродовж семи днів виконували творчі завдання, а 12 квітня в Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка журі нагородило переможця, лауреатів та дипломантів конкурсу.
Під час творчих змагань педагоги-конкурсанти проходили тести з методики викладання предмета, психології та педагогіки; демонстрували вміння організовувати школярів на виконання практичних завдань з “Основ здоров’я”; виконували методичний практикум тощо. Журі оцінювало конкурсантів за такими критеріями: професійна майстерність та новаторство; уміння використовувати тренінгові форми викладання предмета; інтерактивні методи навчання для формування й розвитку в учнів умінь і навичок зі збереження здоров’я.
Після відбіркового етапу, в якому взяли участь учителі – переможці другого туру конкурсу з усіх областей України, до фіналу вийшли 12 лідерів. Вони й продовжили боротьбу за звання найкращих.
“Учителем року-2019” у номінації “Основи здоров’я”, за рішенням журі, став учитель Заліщицької державної гімназії Тернопільської області Василь Дяків. “Я намагався перевірити, наскільки те, що я вмію, знаю і можу як професіонал, відповідає реформі Нової української школи. Найцінніше, що й учні, і я були на уроці єдиною командою. Саме командна робота, усвідомлення дітьми, що вони роблять потрібну справу, допомогло мені успішно провести урок у 5 класі на тему “Унікальність людини”, – розповів переможець.
Лауреатами конкурсу стали учитель основ здоров’я, заступник директора Запорізького ліцею №34 Запорізької міської ради Світлана Прус (2 місце та відзнака “Кращий проект”) та учитель основ здоров’я комунального закладу “Петрівське навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія” Петрівської районної ради Кіровоградської області Ірина Гридасова (3 місце і відзнака “Учнівські симпатії”). Серед дев’яти дипломантів конкурсу – наша землячка, учитель основ здоров’я загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради Наталія Масляник.
12 квітня у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка за участю науковців, учителів, методистів та почесних гостей відбулася урочиста церемонія закриття конкурсу. Учителів привітали голова журі, професор, кандидат біологічних наук, завідувач кафедри медико-біологічних і валеологічних основ охорони життя і здоров`я Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Станіслав Страшко, заступник начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлана Фіцайло, директор департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Харченко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Віталій Зелюк.
Переможця конкурсу нагороджено дипломом і грошовою премією в розмірі п`яти мінімальних заробітних плат, лауреатів відзначено дипломами і винагородами в розмірі чотирьох (друге місце) і трьох (третє місце) мінімальних заробітних плат.
Завершилося свято концертною програмою у виконанні камерного оркестру Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка та спільним фото на згадку.
Вам також може сподобатись
Удар по навчальному полігону в Полтаві: загинули досвідчений інструктор і курсант
«Була суцільна рубка. З поля бою вийшли не всі»: полтавські журналісти чекають зниклого безвісти колегу Володимира Паршевлюка
У червні понад 77 тисяч жителів Полтавщини отримають державну соціальну допомогу
Анатолій ПОДОБАЙЛО: «Гніздо – не місце для людей. Ми можемо лише спостерігати»
Полтавський осередок ГО «Захист держави» – разом із молоддю, разом із воїнами, разом заради перемоги!