"КрАЗ" доставив замовнику 32-тонний  автокран КС-55729

«КрАЗ» доставив замовнику 32-тонний автокран КС-55729

32-тонний автомобільний кран КС-55729 – найпотужніший в лінійці аналогічної спецтехніки КрАЗу – приватним акціонерним товариством відвантажено до Харкова. Автокран виготовлено у рамках виграного на ProZorro тендера, оголошеного одним із операторів енергетичної системи України. Кранова надбудова змонтована Торговою компанією «Автокрани України» на повнопривідному шасі КрАЗ-63221 (6х6). Шасі – серійне, проте задля розвитку відносин із новим клієнтом ПрАТ «АвтоКрАЗ» додало до базової комплектації камеру заднього виду, яка значно поліпшить водієві оглядовість під час руху та проведенні робіт.
Кранова надбудова включає 30-метрову стрілу вантажопідйомністю 32 тонни із кутом повороту 360°. Система управління крановими операціями – стандартна, із приладами безпеки. Автомобільний кран КС-55729 (63221) призначений для виконання завантажувально-розвантажувальних та будівничо-монтажних робіт на розосереджених об’єктах як в населених пунктах, так і в умовах віддаленості від них.
Слід зазначити, що у 2017-му – січні 2018-го року десять 25-тонних автокранів Кременчуцький автозавод уже поставив найбільшому оператору газотранспортної системи України – ПАТ «Укргазвидобування». При цьому дев’ять одиниць базувалися на повнопривідному шасі КрАЗ-6322 (6х6) і одна – на КрАЗ-65053 (6х4). Шасі 6х6 та 6х4 із капотним компонуванням якнайкраще підходять для монтажу автокранів, що експлуатуються у важких умовах в будівельному та нафтогазовому комплексах. Їх переваги перед аналогами: високі несуча спроможність та прохідність, економічність, простота і надійність конструкції, велика вантажопідйомність.
Є у портфелі замовлень ПрАТ «АвтоКрАЗ» на поточний рік виготовлення 40-тонного автокрану, який вітчизняний виробник до цього ще не виготовляв.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий