КрАЗ повернувся з виставки “КомунТех-2018”

КрАЗ повернувся з виставки “КомунТех-2018”

“АвтоКрАЗ” щорічно бере участь в одному з найавторитетніших подій в житті працівників житлово-комунальної сфери – Міжнародній спеціалізованій виставці “КомунТех”. У поточному році на цій виставці, що нещодавно завершила свою роботу в столичному Міжнародному виставковому центрі, український виробник теж демонстрував свої спецмашини.
Гостям заходу були представлені два нових спецавтомобілі – 25-тонний автокран КС-55727 на базі КрАЗ-65053 (6х4) і сміттєвоз із боковим завантаженням КрАЗ-5401 (4х2), створений у партнерстві з компанією “Віва” (м. Кременчук).
Сміттєвоз з боковим завантаженням КрАЗ-5401 призначений для роботи з євроконтейнерами об’ємом від 60 до 1100 літрів. Він завантажує ТПВ, пресує їх, перевозить і розвантажує в місцях утилізації. 12-кубове сміттєвозне обладнання встановлено на середньотоннажному шасі нового покоління безкапотних автомобілів КрАЗ-5401Н2. Шасі вантажопідйомністю 4300 кілограмів обладнано
160-сильним дизельним двигуном Євро-5, шестиступінчастою механічною коробкою передач, комфортабельною кабіною. Є і додаткове обладнання – снігоприбиральний відвал із шириною робочої зони 2300 міліметрів. Спецмашина дуже маневрена, з мінімальним радіусом повороту 7 метрів. У кабіні – додатковий кнопковий пульт управління світловими приладами і спецобладнанням. Управління підйомом-опусканням бункера сміттєвоза здійснюється в ручному режимі в задній частині бункера. Є запасні інструменти і пристосування.
Другий експонат – 25-тонний автокран на базі традиційного капотного шасі 6х4 КрАЗ-65053. Комплектація – стандартна, із додаткових опцій – у кабіні обігрівач, ремені безпеки і кондиціонер, колеса з протекторами підвищеної прохідності. Чотирисекційна кранова установка має 80 тм максимального вантажного моменту, висоту підйому 27,1 м і 360° робочої зони.
Топ-менеджери і фахівці збутових структур підприємства, що працюють на виставці, відзначили небувалу різноманітність і значну кількість представлених експонатів, а також велику кількість компаній, що виготовляють комунальну техніку. При цьому вони відзначили дуже слабку відвідуваність виставки профільними структурами у порівнянні з іншими роками. Потреба в комунальній техніці висока, відзначали практично всі відвідувачі експозиції КрАЗ – фахівці з різних регіонів України. Катастрофічний брак саме таких універсальних сміттєвозів, як КрАЗ-5401, – компактних, маневрених, із додатковим обладнанням для роботи і в зимовий період. Але вони відзначили слабку платоспроможність або через відсутність прийняття бюджету, або через його недостатній обсяг.
За підсумками виставки напрацьовано ряд нових важливих контактів, досягнуто попередніх домовленостей щодо співробітництва та укладення партнерських угод. Це дозволить АвтоКрАЗу працювати на перспективу для більш широкого застосування вітчизняного продукту в житлово-комунальній сфері країни.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий