“КрАЗ” представляє Україну  в Єгипті на виставці “EDEX-2018”

“КрАЗ” представляє Україну в Єгипті на виставці “EDEX-2018”

В Єгипті вперше стартувала масштабна Міжнародна виставка з питань оборонної промисловості EDEX-2018 (Egypt Defence Expo). ПрАТ “АвтоКрАЗ” – серед українських експонентів заходу, пропонував на виставці останні свої військові розробки. Серед них – макети автомобілів КрАЗ-Фіона та прототипу важкого евакуатора 8×8 – КрАЗ-HRV, інша рекламна продукція національного виробника, розміщена на стенді ДП “Укроборонсервіс”, який представляє українські підприємства ОПК.
Урочисто відкрив EDEX-2018 Президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі. За даними організаторів, участь в EDEX-2018 беруть 373 єгипетські та іноземні компанії оборонної галузі з 41 країни світу. Очікується, що виставку відвідають десять міністрів оборони, сім начальників генеральних штабів і вісім міністрів оборонної промисловості з різних країн.
Виставка є продуктивною платформою для створення і зміцнення ділових відносин, обговорення різних питань, що цікавлять, відзначають топ-менеджери ПрАТ “АвтоКрАЗ”, які зараз працюють на виставці. Вони впевнені, що EDEX-2018 стане першою у своєму роді виставкою озброєнь не тільки в Арабській Республіці Єгипет, а й на всьому Африканському континенті.
Слід зазначити, що АРЄ – країна, із якою у Кременчуцького автозаводу давні міцні зв’язки. КрАЗи тут добре знають, люблять і вміють з ними працювати, модифікуючи під свої потреби. У різний час, починаючи з 1961 року, Кременчуцький автомобільний завод поставив до Єгипту майже 4000 автомобілів КрАЗ різних моделей та модифікацій. Вони зарекомендували себе як проста в експлуатації, надійна та витривала техніка. КрАЗи служать в Єгипті вже більше півсторіччя, їх бездоганна робота у важких природно-кліматичних і дорожніх умовах цієї країни сприяє продовженню співпраці споживачів Єгипту та українського виробника – заводу “КрАЗ”.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Добавить комментарий