“КрАЗ” у 2017 році поставив “Укргазвидобуванню” велику партію  нової техніки

“КрАЗ” у 2017 році поставив “Укргазвидобуванню” велику партію нової техніки

ПрАТ “АвтоКрАЗ” і ПАТ “Укргазвидобування” – найбільшого оператора газотранспортної системи України – пов’язують давні та тісні партнерські стосунки. У 2017 році до філій “Укргазвидобування” надійшло близько 200 одиниць нової техніки КрАЗ та спецвиробів на його базі, серед яких – тягачі, автокрани, автоцистерни, самоскиди, лабораторії, трубовози. Переважно це повноприводні вантажівки, які найбільше підходять для роботи в умовах віддаленої місцевості.
Наразі відвантаження “КрАЗом” виготовленої продукції на замовлення “Укргазвидобування” тривають. Так, в перші дні січня відвантаженням автокрана КС-55713 на адресу ПАТ “Укргазвидобування” Кременчуцький автозавод завершив виконання одного з контрактів із цим контрагентом. Договір передбачав виготовлення на шасі КрАЗу 10 одиниць автокранів КС-55713 вантажопідйомністю 25 тонн. При цьому дев’ять одиниць базувалося на повноприводному шасі КрАЗ-6322 (6х6), а одна – на шасі 6х4 КрАЗ-65053 у стандартному виконанні екологічного класу Євро 5. Це найпопулярніші серед машинобудівних заводів, нафтовиків та газовиків моделі шасі КрАЗ. Вони найліпше підходять для монтажу спецнадбудов, серед яких – і кранові, для експлуатації у важких умовах в будівельному та нафтогазовому комплексах. Автокрани на шасі КрАЗ мають ряд переваг перед аналогами: високу несучу спроможність, надзвичайну прохідність, стійкість, економність, простоту і надійність конструкції, велику вантажопідйомність. При цьому традиційне капотне компонування КрАЗів полегшує доступ до обслуговування двигуна при складеній та опущеній у транспортне положення стрілі, дозволяє простіше і надійніше закріплювати гак у передній частині автомобіля. При технічному обслуговуванні двигуна не потрібне відведення стріли крана вбік, що, на відміну від безкапотних аналогів, надає додаткові зручності водієві.
Кранова надбудова змонтована Торговою компанією “Автокрани України”. Кран обладнаний трисекційною телескопічною стрілою з довжиною стріли 9,7–21,7 метра, яка має систему координатного захисту. Максимальне опускання гака – 12 метрів, зона роботи – 3600.
Кременчуцький автозавод розраховує на розвиток партнерських стосунків із цим контрагентом і в поточному році. Український виробник – завод “КрАЗ” – дуже цінує, що вітчизняна нафтогазова промисловість віддає перевагу національному продукту, замовляючи для своїх виробничих потреб різну спецтехніку на базі КрАЗу.
“КрАЗ” готовий активно розвивати співпрацю і з іншими бюджетними та комерційними підприємствами, виробляючи для розвитку економіки країни сучасну ефективну спецтехніку із різними технічними параметрами, колісними формулами та компонувальними рішеннями.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий