"КрАЗ" – "Укргазвидобування": співробітництво триває

«КрАЗ» – «Укргазвидобування»: співробітництво триває

Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» – одна із філій ПАТ «Укргазвидобування» – поповнило свій автопарк новою технікою, яка нещодавно надійшла від ПрАТ «АвтоКрАЗ». Цього разу найбільшому в Україні підприємству з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти вітчизняний виробник відвантажив партію самоскидів КрАЗ-65055 (6х4) вантажопідйомністю 20 тонн.
Самоскиди мають стандартну комплектацію. Двигун рядний – 380 кінських сил Євро 5, самоскидна платформа – 16 кубів із заднім бортом, є АБС у гальмівній системі. Із додаткових опцій – цифровий тахограф та спальне місце в кабіні.
Автомобілі поставлені згідно з виграним на «Прозорро» у січні поточного року тендером, оголошеним ПАТ «Укргазвидобування».
З початку 2018 року до філії ПАТ «Укргазвидобування» вже надійшли вахтівки, автокрани, спец-лабораторії. Найбільший оператор газотранспортної системи України – ПАТ «Укргазвидобування», давній клієнт ПрАТ «АвтоКрАЗ», – у 2017 році отримав близько 200 одиниць нової техніки та спецвиробів на базі КрАЗа – тягачі, автокрани, автоцистерни, самоскиди, лабораторії, трубовози. Переважно це – повнопривідні вантажівки, які найбільше підходять для роботи у складних умовах експлуатації.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Добавить комментарий