"КрАЗ" взяв участь у Міжнародній науково-технічній конференції

«КрАЗ» взяв участь у Міжнародній науково-технічній конференції

“АвтоКрАЗ” взяв участь в ХІ Міжнародній науково-технічній конференції, яка відбулася нещодавно у Львові. Серед двох сотень представників науково-дослідних установ, вузів, військових частин Збройних сил України та інших збройних формувань, підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу, а також військових фахівців зі США, Канади, Великої Британії та Німеччини у стінах Національної академії сухопутних військ представники «КрАЗу» обговорювали питання перспектив розвитку озброєння та військової техніки.
Учасники міжнародного заходу мали змогу ознайомитись із новітніми розробками та продукцією державних підприємств і приватних компаній, котрі виготовляють продукцію військового призначення. Окрім того, вони оглянули озброєння та військову техніку, яка вже перебуває на озброєнні Української армії. На головному плацу академії для ознайомлення, серед інших експонатів, були виставлені автомобілі виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ»: КрАЗ-«Shrek», КрАЗ-«Spartan», КрАЗ-«Cougar», КрАЗ-6322 з броньованими кабіною і кузовом-фургоном, КрАЗ-5233НЕ з вахтовим кузовом-фургоном.
На конференції відбулися засідання по секціях. На секції № 1 «Перспективи розвитку військової техніки сухопутних військ» представник «КрАЗу» виступив із доповіддю про модельний ряд армійських автомобілів КрАЗ, роботу підприємства над розширенням лінійки військової техніки перспективними зразками.
За активну участь у Міжнародній науково-технічній конференції «АвтоКрАЗ» нагороджений дипломом.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий