"КрАЗи" допоможуть дорожникам

«КрАЗи» допоможуть дорожникам

У Києві за участю генерального директора ПрАТ «АвтоКрАЗ» Романа Черняка нещодавно відбулася передача регіональним підрозділам «Укравтодору» комбінованих дорожніх машин (КДМ) на базі самоскида КрАЗ-65055 із солерозкидальним обладнанням «SCHMIDT» точного дозування та поворотним відвалом, що призначені для цілорічного утримання магістральних та міських автодоріг із асфальто- та цементобетонним покриттям.

Техніка вітчизняного виробника – «АвтоКрАЗу», готова до застосування для розчищення доріг від снігу та боротьби з ожеледицею. Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, виступаючи на брифінгу для представників загальнодержавних та регіональних ЗМІ, говорив про підготовку до утримання доріг у зимовий період: «Ми повністю готові до ускладнень зимової пори, маємо весь необхідний фрикційний матеріал – сіль, пісок, хімічні засоби – для того, щоб забезпечити належним чином проходження зимового сезону. Ми прагнемо, щоб зимою не було заторів, щоб не було небезпеки для наших громадян. У цьому нам допоможуть ось ці красені – КрАЗи. Цього сезону вони, разом із іншою технікою, забезпечать належне утримання та експлуатацію доріг».
В. о. голови «Укравтодору» Олег Федоренко додав: «Ми зробили 4 мобільні загони у Харківській, Херсонській, Рівненській та Київській областях, у кожній буде працювати по 10 автомобілів КДМ. Вони виконуватимуть завдання як на території цих областей, так і в суміжних. Низка областей будуть забезпечені автозагонами по 3–4 одиниці. Вони діятимуть там, де є найбільш складні ділянки. Отже, ми готові до складних умов холодного періоду».
Технічні параметри самоскида КрАЗ-65055: двигун потужністю 380 к. с.; колісна формула 6х4; кермовий механізм інтегрального типу; гальмова система з АВС та РГС; кабіна – суцільнометалева, тримісна, з додатковим опалювачем, із встановленням пасів безпеки. Самоскидний кузов об’ємом 12 м3. Автомобіль обладнаний додатковими фарами на крилах для забезпечення повноцінного освітлення дороги під час використання переднього відвалу. Місткість бункеру для солі – 9,0 м3. Бункер має захист від сольової корозії. Розкидач виготовлений так, щоб мати можливість працювати, крім солі, також із піском, гравієм або їх сумішами. Розкидач має систему зволоження антиожеледного матеріалу соляним розчином.
КДМ на базі самоскида КрАЗ-65055 будуть використовуватися не лише взимку, а й у теплий період – як самоскиди для перевезення сипучих вантажів різних видів, під час поточних ремонтних робіт.

Прес-служба ПрАТ “АвтоКрАЗ”

Поділися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий