КрАЗи поїдуть до Латинської Америки для роботи в сільському господарстві

КрАЗи поїдуть до Латинської Америки для роботи в сільському господарстві

Готує “АвтоКрАЗ” до відвантаження партію оригінальних бортових автомобілів моделі КрАЗ-65053 (6х4) для поставки на один зі своїх традиційних ринків до Латинської Америки. Це перша поставка на адресу нового для компанії контрагента, який входить до складу міністерства сільського господарства цієї країни. З ним КрАЗ уже співпрацював щодо постачання лісовозної та іншої спеціальної техніки. Замовник – держпідприємство, що входить до міністерства сільського господарства і спеціалізується в сфері експорту цитрусових та інших тропічних фруктів. Проект, під який закуповується дана техніка, називається “Agricultural Development: Cooperative Rural Development Project in the Oriental Region” і фінансується Міжнародним фондом розвитку сільського господарства.
Вся партія виготовлених для замовника автомобілів має традиційне для КрАЗу капотне компонування і стандартне серійне оснащення. З відмітних особливостей – тропічне виконання автомобіля, кондиціонер у кабіні водія як додаткова опція та бортова платформа оригінальної конструкції з об’ємом 22 куб. м, яка раніше не встановлювалася на шасі КрАЗа. Довжина платформи становить 6 м, висота бортів – 1,5 м. Платформа суцільнометалева з відкидними бортами. Конфігурація бортів дозволяє відкривати їх у декількох напрямках, що особливо зручно при вантажно-розвантажувальних роботах. Виробником і розробником платформ виступив партнер КрАЗу – українське підприємство ТОВ “Завод спеціального обладнання” (Іркліїв, Черкаська обл.), що спеціалізується на виробництві платформ різного призначення і автомобільних фургонів.
На вимогу замовника разом з вантажними автомобілями поставляються комплекти запчастин – шини, фільтри тощо для забезпечення безперебійної експлуатації автомобілів тривалий період.
ПрАТ “АвтоКрАЗ” виграв тендер на поставку цьому замовнику завдяки прийнятній ціні, мінімальним строкам поставки, а також відмінній багаторічній репутації автомобілів КрАЗу цій країні, куди їх було поставлено до 10 тисяч одиниць і велика кількість яких все ще працює. Кременчуцькі вантажівки дуже люблять, бо це прості, надійні і потужні машини, і постачання чергової партії підтверджує всі ці якості бренда КрАЗ.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий