Інформаційний кур’єр

«Кредмаш» сплачуватиме дивіденди

Серед кременчуцьких промислових підприємств ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» стабільно демонструє позитивну динаміку розвитку виробництва. Так, згідно з даними підприємства, завод у 2020 році спрацював із чистим прибутком у розмірі майже 70 млн грн. Це у 2,37 раза більше, ніж за 2019 рік.
У результаті дебіторська заборгованість підприємства скоротилася на 36%, активи в цілому зросли на 12,6%. Частину зароблених грошей планується витратити на виплату дивідендів за акціями, а решту прибутку – витратити на розвиток підприємства, зокрема його виробничого потенціалу.
А тим часом на заводі триває навчання чергової групи операторів асфальтобетонних заводів. Із теорією знайомлять фахівці з чималим досвідом проектування асфальтозмішувальних установок, монтажних, експлуатаційних робіт на них. Практичні заняття відбуваються у навчальних класах, обладнаних спеціальними імітаторами пультів. Завершивши навчання, оператори отримають відповідні свідоцтва на право керування установками для змішування асфальту та бетону виробництва ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин».

Поділися:

Добавить комментарий