«Кременчук» переписує історію клубу та Української Хокейної Ліги

«Кременчук» переписує історію клубу та Української Хокейної Ліги

Справжній хокейний спектакль з майже детективним сюжетом розігрують у фінальному раунді плей-оф гравці «Кременчука» і «Донбаса».
Наші земляки, як переможці регулярного чемпіонату УХЛ, були господарями перших двох матчів серії, яка триватиме до чотирьох перемог однієї з команд.

Обидві ці гри були напрочуд результативними і обидві не виявили переможця за підсумками трьох періодів. Але події на полі розвивалися за діаметрально протилежними сценаріями. У першому поєдинку з рахунком 3:0 вів «Кременчук», в іншому (2:0) вигравав «Донбас». В обох випадках основний час матчів закінчився унічию (4:4 і 3:3 відповідно). А в овертаймах сильнішим виявлявся «Донбас». Тож, маючи у своєму пасиві дві поразки на власному майданчику (4:5 і 3:4), кременчужани опинилися у досить складному становищі перед іграми у Дружківці. Чомусь здається, що вболівальники «Донбаса» вже розраховували на те, що фінальна серія триватиме не більше чотирьох матчів і їхні улюбленці легко розправляться з «Кременчуком» на власному майданчику. Але все трапилося зовсім інакше. Наші земляки не лише двічі поспіль перемогли, а й жодного разу не дозволили донеччанам «розписатися» у власних воротах.
Прес-служба кременчуцького клубу підрахувала, що, вигравши насухо у третьому та четвертому матчах фінальної серії УХЛ (1:0 та 3:0 відповідно), ХК «Кременчук» переписав з десяток рекордів, як своїх власних, так і УХЛ.
Зокрема це були перші дві перемоги насухо у фіналах УХЛ однієї з команд, до того ж лише за три дні (раніше за весь час проведення змагань у фіналах був лише один «сухий» матч). До речі, це взагалі були два перших переможних матчі поспіль кременчужан у фінальній серії УХЛ. Особливо приємного присмаку цим перемогам надає факт того, що здобуті вони були на чужому майданчику.
Також варто звернути увагу, що донецька команда не змогла забити жодної шайби протягом двох матчів, такого не було з нею навіть в КХЛ. У той же час підопічні Олександра Савицького не програвали у фіналі в основний час чотири гри поспіль, до того ж команда з Кременчука на той час жодного разу (вісім матчів!) не поступилася супротивникам в основний час у плей-оф.
Зрозуміло, що до наступної гри, яка знову відбувалася у наддніпрянському місті, команди підходили із різним настроєм. Тепер вже вболівальники «Кременчука» розраховували на те, що їхні улюбленці на куражі почнуть «дотискати» донеччан. Але власний майданчик знов виявився нефартовим – поразка 2:3.
Отже, у випадку перемоги «Донбаса» у Дружківці вирішальною могла стати вже шоста гра плей-оф. Але кременчужани зібралися і святкували вікторію (2:1), а рахунок у серії знову зрівнявся (3:3). Тож переможець чемпіонату визначиться у заключному, сьомому, протистоянні. Про результат матчу, який відбудеться у вівторок, 20 жовтня, на льодовій арені «Айсберг», «Зоря Полтавщини» повідомить у наступному номері газети.

Андрій СОВА
Журналіст

Добавить комментарий