Інформаційний кур’єр

Кременчук зазнав найпотужнішої ракетної атаки з початку війни

Вечір 24 квітня, на Великдень, видався дуже важким для мешканців Кременчука. Рашисти навіть у цей святий для кожного християнина день не припинили варварські атаки на мирні українські міста і села, вбиваючи наших людей і знищуючи цивільні об’єкти. У Кременчуці цього разу орки «демілітаризували» місцеву ТЕЦ.

Про наслідки злочинної ракетної атаки розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін: «Найбільший обстріл області за час повномасштабного російського вторгнення. 9 ворожих ракет вдарили по Кременчуцькій ТЕЦ, яка забезпечує місто теплом і гарячою водою, і знову по Кременчуцькому НПЗ, який і так не працював через завдані ворожі удари три тижні тому. На жаль, одна людина загинула, сім – постраждали, у них поранення різного ступеня тяжкості. Маємо значні руйнування будівель, але до ранку всі пожежі були локалізовані». Пожежа на Кременчуцькому НПЗ була ліквідована наступного дня, близько 10-ї години ранку, на гасіння ТЕЦ пішло більше часу. Майже в усіх районах міста через цей варварський обстріл було припинено постачання гарячої води.
Також Дмитро Лунін повідомив, що ситуація на Полтавщині контрольована: «Займаємося як налагодженням оборони області, так і гуманітарною роботою, облаштуванням місць проживання для внутрішньо переміщених осіб. Уже зайнято понад 90 відсотків таких місць. У нас 140 тисяч переселенців на сьогодні. Відправляємо гуманітарну допомогу на Сумщину й Харківщину. В рашистів немає нічого святого. Вони відповідатимуть за кожне зруйноване життя. Тримаємо стрій! Усе буде Україна!».
Підготовлено за матеріалами офіційного веб-порталу Полтавської ОВА (www.adm-pl.gov.ua).

Поділися:

Добавить комментарий