Крюківський вагонобудівний завод  створює в Україні для українців

Крюківський вагонобудівний завод створює в Україні для українців

У Києві, в офісі Федерації роботодавців України, презентували новий фільм про КВБЗ. Це не просто рекламний ролик у традиційному оформленні. Фільм – наче наочний посібник, як могла б працювати і заробляти економіка України. На початку і диктор, і напис на екрані оприлюднюють риторичне запитання: «Заробляє Україна чи заробляють на Україні?»
А далі кадри відеохроніки, цифри і розрахунки повідомляють: «За 20 років Крюківський вагонобудівний завод та суміжні підприємства створили потужний кластер транспорту соціального призначення. Це виробництво може забезпечити потреби України в рухомому складі для залізниць та метрополітенів.
Економічний ефект від виробництва 8 поїздів метро в Україні – це більше 10,1 млн євро, це 300 млн грн на проекті. Обслуговування поїздів вітчизняного виробництва – це робота для українців. Це зарплати. А отже, надходження до бюджету. Виробництво запасних частин для вітчизняних поїздів метро. Додаткові робочі місця на українських підприємствах та додаткові доходи населення. Економія на обслуговуванні поїздів метро.
Фінансовий ефект від виробництва в Україні тільки 8 поїздів метро для Харківської міськради становитиме 146 млн грн. Загальний ефект для економіки України складе 300 млн грн».
І знову запитання: «Тож чи варто витрачати на розвиток китайської економіки 1,5 млрд грн?»
Прямої відповіді немає, але вона чітко простежується у кожному слові, у кожному кадрі. «Україна – уже відомий у світі експортер техніки. Українські підприємства мають статус виробників високотехнологічної продукції. У підсумку ефект тільки від реалізації проекту з виготовлення 8 поїздів метро в Україні це 1100 нових робочих місць, 44 млн євро зменшення від’ємного сальдо України, 10,1 млн євро додаткових надходжень до бюджету, 30 великих вітчизняних підприємств завантажено, 12,6 млн євро додатковий дохід населення, 300 млн грн на користь держави».
Працюють люди, виїжджають на роботу нові поїзди, перевозять пасажирів підземки потяги метрополітену. Фільм короткий – лише 2 хвилини. Але насичений інформацією. На закінчення: «Крюківський вагонобудівний завод. Створюємо в Україні для українців». Уже 20 років доводимо це справами, започаткуванням нових галузей, бажанням працювати і виготовляти складну техніку.
Українські підприємства і люди хочуть жити і працювати у своїй країні. Ми бажаємо всім: і державним чиновникам, і представникам міського самоврядування, і пересічним громадянам врешті усвідомити, що пора бути дбайливим господарем у своєму домі, у своїй країні, а не байдужими квартирантами чи тимчасовими функціонерами з постійними приватними інтересами.

Ганна КУДІЯРОВА
Головний редактор газети ПАТ «КВБЗ» «Вагонобудівник»

Поділися:

Добавить комментарий