Інформаційний кур’єр

Курс – на розвиток спортивної інфраструктури

На Полтавщині працюють над збільшенням кількості спортивних об’єктів і модернізацією наявних. Як йдеться у звіті про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області за минулий рік, у Миргородському районі добудували сучасний шкільний спортзал у Ромоданівській школі, на фінальному етапі реконструкція спортзалу з добудовою побутових приміщень Демидівської школи. На території КП «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» переобладнали спортмайданчик під реабілітаційний.
У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» збудували й реконструювали 5 спортивних об’єктів. Це басейн у Розсошенцях, спортивно-оздоровчий комплекс у Горішніх Плавнях, футбольне поле в Миргороді, стадіони у Зінькові та Бутенках.
«Підтримка спорту – один із пріоритетів у роботі облдержадміністрації. Працюємо над тим, щоб на Полтавщині розвивалися різні види спорту, щоб до занять фізичною культурою залучити якомога більше жителів регіону різного віку. Збільшуємо в області кількість спортивних об’єктів, які можуть відвідувати полтавці, – від ігрових майданчиків і до футбольних полів й масштабних комплексів. Наприклад, таких, як нині будується у Полтаві, на вулиці Петра Юрченка. Також підтримуємо олімпійський, паралімпійський, неолімпійський і дефлімпійський рух, спортсменів та їхніх тренерів», – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.
Відновлені роботи з будівництва спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування по вулиці Петра Юрченка у Полтаві. Змонтовані системи водопідготовки і переливу 2 басейнів, змонтовані й приєднані припливні системи вентиляції, встановлені щити керування автоматикою систем вентиляції будівлі тощо.
«Комплекс зводять у межах програм Президента «Велике будівництво» та «25 спортивних магнітів». Він стане найбільшим спортивним об’єктом Полтавщини, – додав Олег Синєгубов. – Будівля спроєктована за стандартами Міжнародної федерації плавання, матиме 500 глядацьких місць, відповідатиме всім вимогам доступності. У ній можна проводити національні й міжнародні змагання, збори національних команд, зможуть тренуватися спортсмени у складі олімпійської та паралімпійської збірних».
Для популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту торік в області встановили майданчики, придбані за кошти обласного бюджету. Це 8 сучасних ігрових майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42 метри, 1 – розміром 44х64 метри, 1 футбольне поле зі штучним покриттям розміром 105х60 метрів у Миргороді. Також встановлено 7 комплектів покриття й спеціального обладнання для облаштування мультифункціональних спортмайданчиків зі штучним покриттям розміром 18х32 метри для ігрових видів спорту.
Нині прийнята нова Програма розвитку фізичної культури і спорту, розрахована на 2021–2024 роки.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий