КВБЗ на шпальтах  іспанської газети

КВБЗ на шпальтах іспанської газети

В іспанській щоденній суспільно-політичній газеті «EL PAIS» («Країна») вийшла стаття журналістки Пілар Бонет «Україна: ціна свободи». Щоб описати читачам газети, яка є однією з найбільш популярних в Іспанії, наше життя, авторка публікації побувала у різних містах на заході, сході та в центральних областях.
Крюківський вагонобудівний завод став для іспанської журналістки одним з об’єктів уваги, прикладом українського промислового підприємства, що виготовляє високотехнологічну продукцію. Пілар Бонет виявила велику зацікавленість у тому, щоб побувати на підприємстві, особисто поговорити з вагонобудівниками, на власні очі переконатися, що рівень технологій виробництва, технічного оснащення КВБЗ достатньо високий, конкурентоспроможний. Пілар Бонет також наполягла на особистій розмові, інтерв’ю з головою наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимиром Приходьком.
Спілкування з Володимиром Івановичем, його державницький погляд на проблеми української економіки дуже зацікавили іспанську журналістку, тож у своїй статті Пілар Бонет називає Володимира Приходька одним із найбільших захисників національної промисловості та зазначає, що його довга і видатна кар’єра пов’язана з КВБЗ. Журналістка підкреслює, що Володимир Приходько шукає спільні проєкти з міжнародними компаніями, але, зазначає Бонет, вони більше зацікавлені у продажу свого продукту, ніж у розвитку українського вагонобудівного підприємства.
А ще Пілар Бонет зазначає, що Україна стає все більш аграрною країною. І ті, хто вважає промисловість невід’ємною частиною національного суверенітету, тепер побоюються, що їхня Батьківщина стане колонією транснаціональних корпорацій. І не розуміє, чому МВС купувало вертольоти у Франції, а не замовляло їх в українського підприємства «Мотор Січ», а державна залізнична компанія купила потяги компанії Hyundai, хоча могла знайти такі ж поїзди, але за кращою ціною на Крюківському вагонобудівному заводі. На жаль, не можемо цього зрозуміти і ми, а не тільки іспанська журналістка.

Валентина ГЕРАСИМЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий