КВБЗ надав швидку технічну допомогу поїзду корейського виробництва

КВБЗ надав швидку технічну допомогу поїзду корейського виробництва

НЕЩОДАВНО група спеціалістів та робітників Крюківського вагонобудівного заводу за зверненням Української залізничної швидкісної компанії (УЗШК) здійснювала ремонт поїзда Хюндай, який постраждав у аварії на залізничному переїзді.
П’ятеро вагонобудівників, серед яких були конструктор, технолог, зварник, слюсар та маляр корпусу пасажирського вагонобудування, оперативно прибули до Києва, у депо УЗШК, де знаходився поїзд, і оперативно відремонтували його.
Як зазначив виконуючий обов’язки заступника головного конструктора моторвагонного рухомого складу Євген Самчук, який був членом ремонтної бригади, одразу після звернення власника поїзда заводські спеціалісти оцінили складність ремонту, склали дефектну відомість і приступили до роботи. На відновлення передньої частини рами вагона та усунення незначних пошкоджень візка, згідно з договором, передбачалося лише дві доби, бо техніка має перевозити пасажирів, а не простоювати у депо.
І крюківські вагонобудівники, які вже мають досвід ремонтів корейської техніки, спрацювали злагоджено й повернули поїзд до подальшої роботи на вітчизняних залізничних магістралях, вкотре довівши свою універсальність.

Наталія МИЛЬНИЧУК
Журналіст
Юрій ЯЗОВЦЕВ (фото)

Поділися:

Добавить комментарий