Легких доріг, шкільний автобус!

Легких доріг, шкільний автобус!

Днями у Полтаві відбулося урочисте вручення 18 шкільних автобусів, придбаних у цьому році для потреб закладів освіти області за кошти Держбюджету та співфінансування з місцевих бюджетів. Загальна вартість техніки – 33 мільйони гривень, з яких 17,8 мільйона – гроші з державної скарбнички та 15,8 мільйона – кошти місцевих громад. Один автобус спеціального призначення. У ньому більше місця задля того, аби між сидіннями могли проїхати люди на візку.
«Відповідно до Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року ми продовжуємо розвивати опорні заклади загальної середньої освіти, яких у нас вже створено 74. Закупівля шкільних автобусів, у тому числі й спеціалізованих, для перевезення осіб на візках – пріоритетний напрямок нашої діяльності задля розвитку освітньої галузі Полтавщини. Авто будуть використовуватися також і з метою підвезення дітей для участі у спортивних змаганнях, олімпіадах. Переконаний, що це дасть поштовх до поліпшення освітнього рівня учнів, – розповів Олег Синєгубов. – До кінця поточного року плануємо продовжити подібну практику і в рамках реалізації обласної програми «Розвиток освітнього простору» на умовах співфінансування з місцевих бюджетів закупити ще 10 автобусів».
Автобуси придбали для закладів освіти, на базі яких створять або вже створили опорні заклади. Це – Миргородська загальноосвітня школа, Великокринківська загальноосвітня школа, Веприцькому закладу загальної середньої освіти надали 2 автобуси, Сватківський заклад загальної середньої освіти, Пирятинський ліцей – 2 автобуси, опорний заклад «Чорнухинський ліцей», Божківський навчально-виховний комплекс (опорний заклад), опорний заклад «Засульський ліцей Лубенської міськради», Семенівський навчально-виховний комплекс №1, Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти, Покровський опорний заклад загальної середньої освіти, опорний заклад «Гоголівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів», опорний заклад «Нехворощанський заклад загальної середньої освіти», опорний заклад освіти «Хомутецька гімназія», опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №1», опорний заклад «Гребінківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №4».

За матеріалами Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий