Лід у домашній  косметології

Лід у домашній косметології

Протирання обличчя кубиком льоду – дієвий і найдоступніший спосіб тонізувати й освіжити шкіру в домашніх умовах. Виконувати процедуру варто щодня протягом декількох секунд.

Ефект від протирання шкіри льодом полягає у посиленні обмінних процесів у клітинах. Процедура сприяє розгладжуванню зморщок і наданню обличчю здорового вигляду. Вона незамінна для жінок, які змушені відмовлятися від багатьох косметичних засобів через алергічні реакції, але при цьому прагнуть доглядати за обличчям.
При дотикові льоду до шкіри вона миттєво охолоджується, в результаті чого відбувається короткочасне звуження її поверхневих судин і розширення більш глибоких. Це забезпечує посилений приплив крові. Після завершення процедури поверхневі капіляри розширюються, наповнюються кров’ю, шкіра починає «дихати». А відтак посилюються обмінні процеси в клітинах. Завдяки цьому поліпшується еластичність шкіри, на щоках з’являється ніжний рум’янець.
Приготувати косметичний лід можна з різних, а найголовніше – доступних інгредієнтів. Дуже корисний для шкіри всіх типів лід із мінеральної води. Налийте її в спеціальні формочки й поставте в морозилку.
Можна заморозити також відвар ромашки, петрушки, календули, евкаліпта чи зеленого чаю. Для цього залийте 1 столову ложку обраного інгредієнту 1 склянкою води, доведіть до кипіння, зніміть з плити й дайте остигнути та настоятися. Потім процідіть відвар, налийте в формочки для льоду й помістіть в морозилку. Такий лід знімає запалення і тонізує. А ромашка і петрушка ще й відбілюють шкіру.
Можна приготувати навіть «срібний» лід. Для цього срібну монету, прикрасу чи ложечку необхідно потримати у воді протягом 1 – 2 діб, після чого заморозити рідину як зазвичай. Цей метал має унікальні бактерицидні властивості.
Позбавитися маленьких зморщок під очима, або, як їх називають, «гусячих лапок», допоможе лід із води й молока (у пропорції 1:1).
Вибираючи трави для виготовлення косметичного льоду, потрібно враховувати свій тип шкіри. Для сухої краще використовувати подорожник, петрушку, листя м’яти, звіробій, ромашку. Корисними будуть також ягоди горобини чи брусниці. Для жирної шкіри підходить суміш ромашки та календули.

Поділися:

Добавить комментарий