Лісівники висадять новий ліс на Полтавщині

Лісівники висадять новий ліс на Полтавщині

У філіях Слобожанського лісового офісу, який об’єднує ліси Полтавщини та Харківщини, готуються до весняної посадкової кампанії. У планах лісівників – заліснення зрубів та створення нових лісів. Зокрема, заплановане й висаджування  лісових насаджень на землях, прийнятих від територіальних громад у межах проєкту з порятунку лісів «Forest Recovery».

20 га нового лісу цього року буде висаджено у межах Лютенської територіальної громади на Полтавщині. Ця громада має тісну співпрацю з філією «Гадяцьке лісове господарство» і нещодавно отримала  диплом міжнародного проєкту.

Лісівники висадять новий ліс на ПолтавщиніПротягом минулого року громада передала філії близько 150 га земель під заліснення та 59 га частково заліснених лісів задля збереження та охорони від пожеж. На новоприйнятих землях восени 2023 року лісівники спільно з громадою заліснили 102 га земель жолудем. Цього року роботи із захисту та примноження лісів триватиме.

Нагадаємо, протягом минулого року лісівники України разом з місцевими громадами врятували тисячі гектарів лісу по всій країні, передавши залісені території у державний лісовий фонд та, надавши землі для створення нових лісів.

Поділися:

Добавить комментарий