Листи до редакції

Листи до редакції

*Лист № 5105
Якщо хочеш бути коханим
Мені 40 років. Приємної зовнішності, без шкідливих звичок. Маю дім і невелике господарство. Проживаю у мальовничому селі, де є місця для риболовлі. Маю престижну роботу. Шукаю вірного друга для серйозних стосунків, доброго, порядного чоловіка 38–50 років, який зумів би залікувати всі рани на серці через зраду чоловіка.
Де ти, мій єдиний, який хоче кохати і бути коханим на все життя? Мій обранець має бути без шкідливих звичок і без кримінального минулого. Контактний номер телефону є в редакції.
Світлана.
Чутівський район.

*Лист № 5106
Головне в житті – бути чесними й відвертими
Доброго дня, “Зустріч”!
Спасибі за те, що ви є. З вашою допомогою хочу знайти свою другу половинку. Про себе: 33 роки, зріст 165 см, вага 60 кг. Чорнявий, добрий, лагідний, ласкавий, спокійний. Кажуть, симпатичний. Спиртним не зловживаю, але палю. Мешкаю в сільській місцевості у власному будинку, маю город. Труднощів я не боюся. У житті ніби все й маю. Тільки щастя не вистачає. А так хочеться, щоб поряд була кохана дівчина, з якою можна було б поділитися радістю… Самотність дуже вже обридла.
Для створення міцної дружної сім’ї, заснованої на взаємоповазі, взаємодопомозі та взаєморозумінні, познайомлюся з порядною дівчиною віком 25–33 років. Бажано, щоб вона погодилася на переїзд, але, можливо, переїду і я. Якщо в неї є дитина, це не стане на заваді нашим стосункам. Намагатимуся бути ласкавим чоловіком і хорошим батьком. Вважаю, що головне в житті – бути чесними й відвертими. Детальніше – при листуванні або телефоном, номер якого є в редакції.
Григорій.
Кобеляцький район.

*Лист № 5107
Не п’ю, не палю
Доброго дня, “Зустріч”!
Звертаюся до вас із проханням надрукувати моє оголошення. Для серйозних стосунків хочу познайомитися з доброю порядною жіночкою з розумною різницею у віці.
Про себе: 40 років, середнього зросту. Не палю, не п’ю. Люблю дітей. Відгукнись, моя половинко. Подробиці – телефоном, номер якого є в редакції.
Анатолій.
Новосанжарський район.

*Лист № 5108
Замінити батька моїй доньці
Доброго дня, “Зустріч”!
Звертаюся до вас із надією познайомитися з майбутнім чоловіком і створити міцну дружну сім’ю.
Мені 43 роки, зріст 170 см. До повноти не схильна, але й не худорлява. Роботяща, з сільської місцевості. Подобається працювати на городі, утримую невелике господарство. Люблю рибалити, вирощувати квіти. Проживаю разом із мамою та донькою шкільного віку. Погоджуся на переїзд. Хочу познайомитися з порядним чоловіком до 50 років, який зможе замінити моїй доньці батька. Подробиці – при спілкуванні чи листуванні. Контактний номер телефону є в редакції.
Людмила.
м. Полтава.

*Лист № 5109
Шукаю жінку, з якою зможу поєднати своє життя
Доброго дня, шановна “Зустріч”!
Звертаюся до вас не вперше, але поки що доля не стала до мене прихильнішою. Мені так і не вдалося зустріти ту єдину, з якою можна було б поєднати своє життя.
Про себе: 39 років, зріст 167 см, вага 65 кг. Характером добрий, спокійний, скромний, шкідливих звичок не маю. У вільний час люблю слухати музику, ходити на риболовлю, також люблю природу, займаюся технікою.
Для серйозних стосунків хотів би зустріти порядну дівчину чи жінку віком від 30 до 40 років. Не так важливо, звідки вона, з міста чи з села, головне – щоб була доброю і щирою людиною. Бажано, аби погодилася на переїзд до мене. Номер контактного телефону є в редакції.
Новосанжарський район.

Лист № 5110
Хочу кохати і бути коханою
Шановна “Зустріч”!
З вашою допомогою хочу стати щасливою. Тож, будь ласка, допоможіть мені віднайти серйозного порядного чоловіка для створення сім’ї. Тимчасово перебуваю у місцях позбавлення волі.
Про себе: молода, симпатична, невисокого зросту. До повноти не схильна. Очі блакитні, довге русяве волосся. Шкідливих звичок не маю. Умію кохати й чекати. Хочу бути коханою. Засуджених, наркоманів і тих, хто зловживає спиртним, прошу не турбувати. Подробиці – при листуванні. Прошу висилати в листі чистий конверт.
Ірина.
Полтавський район.

*Лист № 5111
Життєві цінності – вірність, надійність
Доброго дня, “Зустріч”!
Привітний, чемний, добрий чоловік 43 років, зріст 170 см, вага
62 кг, без шкідливих звичок, бажає познайомитися з доброю, порядною, чуйною жінкою з розумною різницею у віці, яка буде вірним супутником життя. Розлучений. Маю проблеми із зором, але працюю. Мої пріоритети – література, музика, театр. Життєві цінності – добро, порядність, відвертість, вірність, надійність. Погоджуся на переїзд. Контактний телефон є в редакції.
Денис.
м. Полтава.

*Лист № 5112
Гарно малює, любить дітей
Доброго дня, “Зустріч”!
Звертаюся до вас із великим проханням допомогти моєму внукові Костянтину зустріти порядну добру дівчину з розумною різницею у віці. Йому 32 роки. Зріст приблизно 170 см, середньої статури. Він добрий, усе вміє робити по хазяйству, але має проблеми зі слухом. Костянтин гарно малює, дуже любить дітей. Контактний номер телефону є в редакції.
Ніна Степанівна.
м. Полтава

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий