Людмила Лузан увійшла  до українського списку "Форбс"

Людмила Лузан увійшла до українського списку «Форбс»

Авторитетним американським фінансово-економічним журналом «Forbes» у 2011 році в США був започаткований список «30 до 30». В нього включаються 30 людей у віці до 30 років, які досягли великих успіхів у сфері своєї діяльності. В Україні список «Форбс» «30 до 30» складають з 2020 року. І цьогоріч до нього увійшла володарка срібної і бронзової медалей Олімпійських ігор у Токіо, вихованка тренера з Горішніх Плавнів Миколи Мацапури, 24-річна каноїстка Людмила Лузан.
Найбільше представництво в українському списку «Форбс» «30 до 30» мають спортсмени з плавання. Зазначимо, що, крім Людмили Лузан, до списку включено ще трьох українських спортсменів (два з яких представляють цей вид спорту), а саме: володаря срібної і бронзової медалей Олімпійських ігор-2020 Михайла Романчука (25 років), 10-разового чемпіона Паралімпійських ігор Максима Крипака (26 років), а також срібну призерку Олімпійських ігор-2020 каратистку Анжеліку Терлюгу (29 років).
Як уже повідомляла «Зоря Полтавщини», представниця Полтавської області Людмила Лузан 13 разів підіймалася на п’єдестали великих міжнародних змагань – 5 разів на вищу сходинку, по 4 рази вона ставала срібною і бронзовою призеркою. Крім двох олімпійських медалей, варто відзначити перемогу Людмили на чемпіонаті світу і дві перемоги на чемпіонатах Європи.

Підготовлено за матеріалами Федерації каное України (ukraine-canoe.org).

Добавить комментарий