Льодові баталії поблизу Полтави: турнір пам’яті Валерія Щербини

????????????????????????????????????

Льодові баталії поблизу Полтави: турнір пам’яті Валерія Щербини

Льодові баталії поблизу Полтави: турнір пам’яті Валерія Щербини
У селі Вакуленці, поблизу Полтави, відбувся товариський турнір із хокею, присвячений пам’яті багаторічного тренера-вихователя дитячо-юнацького клубу «Луч» Валерія Щербини. У ньому взяли участь чотири команди: «Кальвадос» і «Космос» з Полтави, «Харківські ведмеді» і ХК «Гадяч». Морозна погода минулих вихідних посприяла льодовим баталіям. Адже примхи нинішньої зими дуже часто не дозволяли спортсменам-любителям одягати ковзани й виходити на крижаний майданчик. Але хокейна фортуна цього разу усміхнулася їм та кільком сотням вболівальників, які прийшли поспостерігати за улюбленою грою. Зігравши матчі між собою, команди визначили кращих. У поєдинку за третє місце «Космос» легко переграв ХК «Гадяч» – 6:0. А от фінал, де зустрічалися «Кальвадос» і «Харківські ведмеді», видався доволі напруженим. В основний час було зафіксовано бойову нічию – 4:4. Переможця ж визначила серія булітів, у якій кращими були гості – 6:4.

Судив змагання Григорій Ніжніченко – у минулому прославлений полтавський хокеїст, котрий у 60-70 роках ХХ століття захищав кольори місцевого «Локомотива» і навіть кілька разів запрошувався до збірної України. Днями він завітав до редакції «Зорі Полтавщини», розповів про турнір і дуже опікувався майбутнім полтавського хокею.

– Сподіваємося на Бога і нашу владу, – говорить Григорій Ніжніченко, що у Полтаві колись все ж таки буде свій льодовий палац і наші діти зможуть впродовж року насолоджуватися цією грою. Розвиваючи спорт – робимо великий внесок у здоров’я нації, а, отож, і майбутнє України.

Анатолій ВАСЕВИЧ

Добавить комментарий